ölümlerden ölüm Beğenin Mutlaka Bakin

__LEE__

Banned
Hoca Bi Tanede Ben Anlatayim
Adami Bir Masaya Yatirirlar Ellerini Kollarini Baglarlar Sonra Adamin Erkeklik Organina Bi İp BaĞlarlar İpİ Bellİ Bİr Duzenekten Gecirdikten Sonra Ipİ Bİr Sİlahin Tetİgİne Bagalrlar Vesİlahin Namlusu Adamin Erkeklik Organina Dogrulturlar Ve Sabitlerler Adamin Karsisina Bi Kadin Koyarlar Kadin Adamin KarŞisinda Onu Azdirir Ve Adamin Erkeklik Organini Kaldirir Ve Sonasini Siz Tahmin Edin Adam Kan Kaybindan Ve Acidan Bagira Bagira Ölur.....

fare_07

**forum haşeresi**
istedigimiz ölümden başlayabiliyomuyuz

aLy_rZa

New member
ManigatöR' Alıntı:
ya en ilginci bence sarkaç arkadaşlar ben testere filminin nası ortaya çıktığını anlamaya başladım bunların %70 o filmde mevcut hatta şimdi 3.cüsü geliyorr
3. sü çıktı bile
bnden tawsiye kesin izleyin !!!

cliper1907

forum elektro gitaristi
vış hepsini teker teker okudum ve çokta ilgilimi çektiler. yaratıcı fikirlerde sayılabilir bunlar:D

Aktuğ

Altın Üye
sadist duygularım şahlandı :D:D

gentleman_

New member
kazık a ne dersınız o muzubet sıtede hepımızın bıldıgı o yerde var kazıga oturtduruyorlar bence en kotusu bu olsa gerek

sathariel

New member
Deri yüzme: Keskin bir bıçakla canlı canlı suçlunun tüm derisi yüzülüyordu. Deri solunumu duran mahkumu acılı ve uzun bir ölüm bekliyordu.

Yarma: Suçlu kendindeyken gövdesi açılır ve iç organlar tek tek çıkartılıp, kendisine gösterilirdi..

süpermiş bunlar yhaaa :)

I_PeNTaGRaM_I

New member
Kazığa oturma: Bilek kalınlığında bir kazık, mahkumun kuyruk sokumundan başlayarak ensesine kadar sokulurdu. Kazığın omurilik ve iç organlara zarar vermemesine özen gösterilirdi. Ardından kazık mahkumla birlikte dikilir ve mahkumun ölmesi günler sürerdi.

Bu yöntemi uygulayanlar çok merhametliymiş.. Baksanıza.. Omurilik ve iç otganlarına zarar vermek bile istemiyorlar..

jangofet

Downloader Team Leader
"Öldüresiye dövme: Bu yöntemin son örneği, sahipleri tarafından ölünceye kadar dövülen Amerikalı kölelerdir. "

Niye yalan sölüyosun Türkiye'de hala kullanılıyo bu yöntem...

HTML