öğrenci hackhell'liler buraya

emretunca1989

New member
ABICIM IYI GUZEL ACMISIN KONUYU EYWALLAHTA AMAC NE BURDA ONU ANLAMADIM BU ARADA BEN EMRE CAHIT ELGINKAN ANADOLU LISESI 10 FEN B SINIFINDA OKUYORUM:d

oNuR!

Banned
eyvallah kardeşim saol:D
bende aöl'de okuyorum hatta mui ve hasanemrah'la aynı sınıftayız bu sene son bekle bizi üniversite dioz ama hala bitmedi :D:D neyse sağlık olsun:D

hasanemrah

New member
baba siz ne yaptınız ya ağırdan alın biraz şu okulu bak onur kardeşim ne güzel yazmış sonra aileler gaza geliyo sizin yüznüzden

caracedi

New member
emretunca1989' Alıntı:
ABICIM IYI GUZEL ACMISIN KONUYU EYWALLAHTA AMAC NE BURDA ONU ANLAMADIM BU ARADA BEN EMRE CAHIT ELGINKAN ANADOLU LISESI 10 FEN B SINIFINDA OKUYORUM:d

arkadaşım ilk mesajda zaten anlattım oğrenci hackhell'lilerin birbiriyle iletişim halinde olabilmesi için diye,tekrar okursan sewinirim.:eek:ut:

NeCcko

Altın Üye
düşünmüyorum o halde yöküm

Cansiz

New member
benhikmet nazif kurşunoğlu anadolu meslek ve kız meslek okulu 10/f okul no'm=
"17" cep no=........:)sorunum yok okul biraz kız dolu ama çok cancanlı oluyo bilgisayar bölümü öğrencisiyim!!:sigara:

electronicalman

New member
kültür üni- Elektronik müh bölümü hazırlıktayım gecersem seneye bölümdeyim(vizeden 100 finalden 135 alısam gectim hacı:))

bochi

New member
Konuyu sabitlesek güzel olmaz mı?

Bu arada ben 19 Mayıs Üniversitesi İstatistik bölümündeyim

ibrahimxxx

New member
Yav şimdi şikayet Edsem Ooo Ban Yerim Hehe Ama Güzel Konu Benim Dersisme Giren %99 öğretmeleri Sevmiyom Bi Tek Beden Hocasi Futbol Oynatinca Onu Seviyom

BENDE İSTANBUL BOSTANCI HAYRULLAH KEF OĞLU LİSESİNDEYİM BENİM OKULDAN OLAN ARK. BANA PM ATSIN TANIŞALIM

HTML