öğrenci hackhell'liler buraya

caracedi

New member
arkadaşlar düşündümde bugüne kadar böyle bi konu açılmamış ben açayım dedim.
hackhell de ki tüm öğrenciler bu başlık altında dertlerini,orta öğretim-lise-ünv farketmez sorunlarını,destek istediği konuları,aradığı ama bulamadığı konuları yazsın,tartışsın ve öğrensin,ileride birbirlerine referans olsun vs.

hackhellde eminim binlerce öğrenci vardır ve umarım güzel paylaşımlar çıkar ortaya. :goz:

üniversitede ki öğrenci arkadaşlar ünv adı ve bolumlerini yazarsa daha iyi bi tanışma olur hem de böylece lisedeki arkadaşlar bolümler hakkında,unvler hakkında bilgi almak isterlerse yardımcı oluruz diye düşündüm.

öğrenci olmayan arkadaşlar hayatta bizden bi adım önde olduğu için,saygım sonsuz onlarda paylaşıma katılırsa memnunıyet duyarım:cool:

görüşmek üzere..
:hhman:

bu arada benim mersin ünv. - gıda müh.

batuhan5432

New member
yav baktı kimse destek vermemiş ben başlatayım da belki gerisi gelir dedim.Güzel bir çalışma kolay gelsin

ben ; Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi İntern Öğrenci(Son uygulama sınıfı)

bochi

New member
Arkadaşım belli bir başlık altında olması lazım yoksa gereken desteği görmez

cliper1907

forum elektro gitaristi
bende türkiyenin en otoriter müdürünün olduğu denizli cumhuriyet lisesi 10-f ea öğrencisi ve aynı okulun gfb başkanıyım gfb:genç fenerbahçeliler

caracedi

New member
" onur19 Arkadaşım belli bir başlık altında olması lazım yoksa gereken desteği görmez "

kardeş tesk ederim yorumun için ama zaten araştırdım ve bunu konuyu açabilecegim başka mantıklı bi yer bulamadım.
tanışma kaynaşma bolumu yeni uyeler için,bu daha farklı bi konumda olması gerekti burayı uygun gordum.

crazyquake

.::®crazy™::.
caracedi' Alıntı:
"tanışma kaynaşma bolumu yeni uyeler için,bu daha farklı bi konumda olması gerekti burayı uygun gordum.[/COLOR][/SIZE]

Güzel düşünmüssün neden olmasın.. Zaten moderatör arkadaşlar uygun görürse konuyu gerekli başlığın altına atacaktır ;)

DeathMatch

New member
yayri bölüm kurulabilir bunun için benceeee üniversitee bölümü gibi bununda alt dalları oabilir mesala forumda cogunluga göre bilkent, bogazici.vbb alt başliklar eklenebilir :D olurmu olurrr

MURAT-25

New member
kardeş ben askerim bende bişeyler yazsam olurmu:D:D
zırhlı birlikler okulu ve eğitim tümen komutanlığı etimeskut/ANKARA
şafak karanlık :D

cikolay

New member
Selam iyi düşünmüssün eline sağlık

FIRAT ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 3. SINIF SEVGİ VE SAYGILARLA

satalfania

New member
Eskişehir anadolu üniv. işletme 2.sınıf okuyorum ama yapmayacağım....:p

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
caracedi' Alıntı:
arkadaşlar düşündümde bugüne kadar böyle bi konu açılmamış ben açayım dedim.
hackhell de ki tüm öğrenciler bu başlık altında dertlerini,lise ünv farketmez sorunlarını,destek istediği konuları,aradığı ama bulamadığı konuları yazsın,tartışsın ve öğrensin,ileride birbirlerine referans olsun vs.

hackhellde eminim binlerce öğrenci vardır ve umarım güzel paylaşımlar çıkar ortaya. :goz:

üniversitede ki öğrenci arkadaşlar ünv adı ve bolumlerini yazarsa daha iyi bi tanışma olur hem de böylece lisedeki arkadaşlar bolümler hakkında,unvler hakkında bilgi almak isterlerse yardımcı oluruz diye düşündüm.

öğrenci olmayan arkadaşlar hayatta bizden bi adım önde olduğu için,saygım sonsuz onlarda paylaşıma katılırsa memnunıyet duyarım:cool:

görüşmek üzere..
:hhman:

bu arada benim mersin ünv. - gıda müh.

ARKADAŞIM ÇOOOOK İİİ DÜŞÜNMÜŞÜN BUNDAN DOLAYI SENİ TEBRİK EDEYORUM AMA LİSE,ÜNV YAZMIŞIN ORTAÖĞRETİM OLMAZ MI

caracedi

New member
memoli50' Alıntı:
ARKADAŞIM ÇOOOOK İİİ DÜŞÜNMÜŞÜN BUNDAN DOLAYI SENİ TEBRİK EDEYORUM AMA LİSE,ÜNV YAZMIŞIN ORTAÖĞRETİM OLMAZ MI
düzelttim arkadaşım dalgınlığıma gelmiş,yada uzerinden çok sene gecti die unutmuşum:)
ii forumlar

batuhan5432

New member
yav bu olaı çok sevdim ben ilgili yerlere sesleniyorum bence bu konu ana konu olsun hiç geçmesin yani .Hadi kolay gelsin ,sağlıcakla

HTML