çoook mutluyumm eşim 8 aylık hamile

must_asker

New member
İnşallah vatana millete hayırlı bir evlat olur

Allah ikisininde yardımcısı olsun

Allah analı babalı büyütsün..

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
Bende 3 tane var biri liseye başlıyor bu yıl ihtiyarlamışım be :((
Sezaryan için tıbbi bir zorunluluk yoksa eşinize ve çocugunuza bu zulmü yapmayın. Sadece doğurmaktan korkuyor yada farklı düşünceler ile özel hastanelere farkını verip bir sürü sezeryan ameliyatı yaptırılıyor. Unutmayın doğum annenin sağlığı için gereklidir. Bir düşünün lütfen..
Sezaryan olurken bebek etkilenmesin diye omurilik içine injeksiyon ile anestezi yapacaklar bunun milyonda bir bile olsa Allah esirgesin felçe kadar sebebiyet vereceğini biliyor musunuz? Normal bir dogumda anne tamamen saglığına kavuşup çocugu ile ilgilenirken sezeryanla dogum yapan bir annenin aylar sonra bile ameliyat yerinden acı çekeceğini biliyormusunuz. Çocuk üst derinin hemen altında bulunmuyor neredeyse altı kademelik bir dikiş atılıcağını dikkate alın Lütfen tıbbi zorunluluk yok ise sezeryanı düşünmeyin.
Allah analı babalı büyütür inşallah
Ve olduktan sonra yiğidimiz için tebrik mesajı yazarız İnşAllah..
3... :durdurun :durdurun :durdurun n'aptın sen, ben biri ile zor ilgileniyorum. allah analı babalı büyütsün. bu arada sezeryan ile ilgili dediklerinin altına imza attım. hele şu dikiş olayı. daha sonradan acayip bir iz kalıyor ve ameliyattan 3 - 4 ay sonrası bile içeriden pis kokulu bi sıvı akıyor (irin gibi). doktor sağlık açısından önermiyorsa sezeryana karşıyım arkadaşlar.

yyildirayy

Moderatör
Moderatör
yav 8 ay olmuş
beklede bari doğunca kutlayalım :)
şimdiden allah analı babalı büyütsün, hayırlı bir evlat olsun

KillaFlex

Altın Üye
Oğlum derken? İD
Nerden biliyorsun belki kız olacak =)
Şaka 1 yana Allah analı babalı ve sağlıklı büyütsün.

Hyperion

Rally Art
Hayırlı Uğurlu Olsun Allah Analı Babalı Büyütsün :durdurun

HTML