Üye adım silinsin yada değiştirilip etkisizleştirilsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tahimin ettiğiniz gibi deLishmen im. Ve sanırım clon olduğum gerekçesiyle banlanmışım. Oysa malum üyeler tarafından sayısız defa clon olduğum gerekçesiyle şikayet edilmiştim ve her defasında clon olmadığım yine yöneticiler tarafından söylenmişti. Ya defalarca clon olmadığımı söyleyen yöneticiler
bu işi bilmiyor yada şuan beni clon olduğum gerekçeiyle banlayan kişi çok zeki!!!!

Bari banlama sebebini daha dürüst olarak söyleyebilirdiniz.

Mesela "Bu forum AKP karşıtlarının kümelendiği yer burada AKP ye destek veren üyelere yer yok diyerek" banlasaydınız daha dürüst davranmış olurdunuz

Zaten son zamanlarda AKP ye destek veren hemen hemen herkesin bir şekilde banlandığı açıkca görülüyor. Bende banladığıma göre artık serbest kürsüde kendiniz konu açıp kendiniz cevaplarsınız. Siz bu kafaylada bu forumu çok ileri götürürsünüz. Zaten üyeler arasında gözetilen adaletsizlikle birilerinin bu işi yapamadığı belirgin bir şekilde kendini gösteriyordu

Neyse lafı uzatmayayım. deLismen ismimde ki ban kaldırılıp üye adımın silinmesini bu mümkün değilse istediğiniz bir isimle değiştirilip etkisizleştirilmesini istiyorum

TheMetaor

тм ρRoduction
Mesela "Bu forum AKP karşıtlarının kümelendiği yer burada AKP ye destek veren üyelere yer yok diyerek"

Böle bir durum söz konusu değil.Ben Akp 'liyim gördüğün gibi 2006 dan beri bir uyarım bulunmamakta burada herşey adildir kardesim gerekli açıklama konuyla ilgili yöneticiler aktarır size.

Mesela "Bu forum AKP karşıtlarının kümelendiği yer burada AKP ye destek veren üyelere yer yok diyerek"

Böle bir durum söz konusu değil.Ben Akp 'liyim gördüğün gibi 2006 dan beri bir uyarım bulunmamakta burada herşey adildir kardesim gerekli açıklama konuyla ilgili yöneticiler aktarır size.
Siyaset bölümünde görünmedikten sonra AKP li olup olmaman da bir sorun yok arkadaşım. Gördüğüm kadarı ile siyaset bölümünde aktif değilsin sürekli konu açıp yorumda bulunmuyorsun bu yüzden sana bir şey olmaz merak etme.

serbest kürsüye bak bakalım bir tane paylaşım yapan AKP li birisi kaldı mı ? Kalmaz çünkü hepsi benzer bahanelerle forumdan uzaklaştırıldı. Sende bir süre siyaset bölümünde aktif ol bak görürüsün forumdan atılıyormusun atılmıyor musun. Sen onlara göre zararsız AKP lisin arkaş

neyse ben sadece küçük bir ricada bulundum olursa olur olmazsa da önemli değil

hadi bana eyvallah

yyildirayy

Moderator
Seni kimse akp li diye banlamıyor
Hiç sen bende hata yokmu/varmı diye düşünmedin mi?
İşi gücü bırakıp Atatürk'e saldırmak mı akp li olmak
Cumhuriyetin kurucusuna dil uzatmak, kendi çapınca itibarsızlaştırmaya çalışmak mı?
Merak etme Atatürk'ü itibarsızlaştırmaya kimsenin gücü yetmez çünkü o yüce Türk milletinin kalbindedir.
Onun yeri sağlamdır.

Senin derdin akp yi savunmak değil, Atatürk'e saldırmak

Açtığın konular, yaptığın yorumlar genelde bu yönde

Burası akp lide, chp lide, mhp lide vs. aynı seviyededir.

Ama Atatürk düşmanlarına 1 gram pirim yoktur.

Bilmem anlayabildin mi?

Cehennem_Zebanisi

Super Moderator
Neyse lafı uzatmayayım. deLismen ismimde ki ban kaldırılıp üye adımın silinmesini bu mümkün değilse istediğiniz bir isimle değiştirilip etkisizleştirilmesini istiyorum
isteğin karşılanmayacaktır. böyle bir uygulama buqune kadar olmadı bundan sonrada olmayacaktırda..

kimseye hakkını vermemezlik yapmadık yapmıyoruzda. uzun uzun acıklama gereği yapma gereği duymuyorum. herkes kendinin neler yaptıqını biliyor zaten..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...