Üsttéki hakkında dédikodu çıkart =)

maximus

GeNeRaL
sorma kardeş yaa sınırlerım alt ust oldu. neyse.

olum senın pıyasan dusmus dıyolar dogrumu :D:D:D

sikilopus' Alıntı:
ben bır orospu cocuguyum.benım hakkımda ne dedıkodu cıkarırsanız cıkarın. benım anamda bacımda fahıse.
despt ıı tanır anamla bacımı.demı despot.

bravo acık scık sole ıste ben boleyım dıye. tebrık edıyorum. bu arada ananla bacını bende tanıyom sadece despot0 deıl.

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
forum oyunda bole olaylar oldugu ıcın uzulduk

sirine

New member
konuyla bi ilgisi yok ama lütfen kimsenin namusuna dil uzatmayalım zaten uzatıncada ne olduğunu hepimiz görüyoruz böyle şeylere hiç gerek yok

maximus

GeNeRaL
bıraz haysıyetlerı sereflerı olsaydı cıkar ben yaptım derlerdı yenı uyelık alıp bu sekılde konusmazlardı. yıne soluıyorum. az bıse haysıyetınız serefınız namusunuz varsa cıkın ortaya

lazaslan

New member
Ulem maxi kardaşıma bak dellenmiş.

Sakin ol kardeş. Bunu yapan hipnaların cesareti olsa burda yapmazlar.
Bence boşver sen onları yaffff. Delikanlı olsa kendi rumuzuyla yazar zaten.

Bu arada oyuna da devam etmek lazım.

Senin için de parizyen diyolar. Özellikle de Oddy diyo

Benden duymuş olmaaa.... :)

Sevgiler....

lSiKiLoPl

Banned
Savaş Başladi....geri Dönüşü Yok..

Dünyanın en ünlü savaş stratejistlerinin hem fikir oldukları bir nokta vardır.

Size açıklayayım..

Eğerki bir devlet bir terör örgütü ile savaşıyorsa ,,Teröristler vur kaç taktiği uygulacaklardır.

Çünkü bu teröristlerin belirli bir yerleri yoktur, heryer onlarındır,
Eğer devlet böyle bir terör örgütü ile savaşıyorsa,, uzmanların söylediğine göre
devletin bu savaşı kazanıp kazanmadığını anlamanın tek yolu şudur,

Eğer devlet güçleri teröristlerin kayıplarının 7 katından daha az bir kayıp
verdi ise,,Devlet başalırı demektir...

Tabiki bu durumda ,siz bu forumun yöneticisi olarak bir devleti oynuyorsunuz..
Bende sizin haksız yere arkamdan küfürler ve rencide edici ithamlarda bulunmanızdan dolayı teröristi oynuyorum....

Yani elimden geldiği kadar,,bu siteyi tarihe gömmek için çalışmalarımı sürdüreceğim.

Tabiki bunları yapmadan önce şunları da söylemek isterim..

Ben forum oyununun birinde sadece güzel bir yorum yazdım,,kimseye küfür etmedim,,
Siz insan gibi beni uyarıp o yazımı silebilirdiniz..Ama öyle yapmadınız..Beni banladınız.
Ve arkamdan küfür edip durdunuz.....Yani siz kendinizin hiç bulunamaycağını falanmı
sandınız...Kendinizi görünmez ,mükemmel insanlarmı sanıyorsunuz...

Unutmayın herkesin bir adresi vardır...Kimse görünmez değildir

MAXIMUS SEN LANETLENDİN......

ŞIRINESİ SENDE LANETLENDİN.....

maximus

GeNeRaL
lSiKiLoPl' Alıntı:
Dünyanın en ünlü savaş stratejistlerinin hem fikir oldukları bir nokta vardır.

Size açıklayayım..

Eğerki bir devlet bir terör örgütü ile savaşıyorsa ,,Teröristler vur kaç taktiği uygulacaklardır.

Çünkü bu teröristlerin belirli bir yerleri yoktur, heryer onlarındır,
Eğer devlet böyle bir terör örgütü ile savaşıyorsa,, uzmanların söylediğine göre
devletin bu savaşı kazanıp kazanmadığını anlamanın tek yolu şudur,

Eğer devlet güçleri teröristlerin kayıplarının 7 katından daha az bir kayıp
verdi ise,,Devlet başalırı demektir...

Tabiki bu durumda ,siz bu forumun yöneticisi olarak bir devleti oynuyorsunuz..
Bende sizin haksız yere arkamdan küfürler ve rencide edici ithamlarda bulunmanızdan dolayı teröristi oynuyorum....

Yani elimden geldiği kadar,,bu siteyi tarihe gömmek için çalışmalarımı sürdüreceğim.

Tabiki bunları yapmadan önce şunları da söylemek isterim..

Ben forum oyununun birinde sadece güzel bir yorum yazdım,,kimseye küfür etmedim,,
Siz insan gibi beni uyarıp o yazımı silebilirdiniz..Ama öyle yapmadınız..Beni banladınız.
Ve arkamdan küfür edip durdunuz.....Yani siz kendinizin hiç bulunamaycağını falanmı
sandınız...Kendinizi görünmez ,mükemmel insanlarmı sanıyorsunuz...

Unutmayın herkesin bir adresi vardır...Kimse görünmez değildir

MAXIMUS SEN LANETLENDİN......

ŞIRINESİ SENDE LANETLENDİN.....

kac yasındasın sen :D:D cok guldum yaa cok savas oyunu oynuyosun galıba. neyse ben ve hackhell burdayız. senın gıbı bınlercesı gelse fısss. bıraz haysıyetın serefın namusun varsa cık ortaya ben buyum de. baska nıckler altında boy gosterme. demek guzelbı yorum yapmıstın forum oyunlarında . benımkı daha guzeldı bence. neyse lafı uzatmanın bı anlamı yok . erkeksen kısılıklıysen namusluysan haysıyetlıysen ortaya cık. ha ama yok benım namusum haysıyetım serefım mılletın ellerınde dıyosan orasını bılemem.

lazaslan

New member
Ulan ne savaşı bu yaw?
Kim bu düdüklü tencere acaba? Birlierini lanetleyip duruyor?
Bir cemiyete girince önce çevrendekileri bi tanımaya çalışırsın.
Bakarsın bakalım nooluyo diye. Ondan sonra konulara atlar yorum yaparsın.
Girer girmez ilk yapacağın hareklet ters olabilir. Ve genellikle de tepki alır.
Sonuçlarına da katlanmak zorunda kalırsın. Banlanmak da neymiş arkadaş?
Nooldu yani , yeni rumuz al gir. Çok büyük iş olmuş. Dünyanın merkezi burası mı?
Bi de terör eylemleri yapacam diyosun. O da ilginç.
Bir derdin varsa bence karşındakini utandırarak çözmelisin. Al yeni bir rumuz karış insanların arasına. Ama seviyeni kaybetme. Göreceksin bak seni kimse dışlamayacaktır. Ama bu terör eylmeleri lanetlemeler falan pek bişey ifade etmiyor.
Kimse kimseyi lanetleyemez. Kimse de bir başkasına zarar veremez. Sanal bir ortamdayız. Zaten gerçek dünya olsa bakalım böyle efelenebilir mi herkes? Başkalarına işitmek istemeyeceği şeyler söyleyebilir mi? Hani alemde delikanlı kalmamış derler ya? Sanal alemde hiç kalmamış...
Kimse kimsenin keyfini kaçırmasın. Azcık ulvi düşünün lütfen. Dünya üzerinde nokta kadarız. Yani birer hiçiz. Lütfen birer hiç'mişiz gibi mütevazi olsun herkes.
Bu kadar fikir beyanı yeter.
Oyuna artık devam edelim derim ben...

Maxicim senin için Beşiktaşlı diyolar, dooru mu? :)

eagleomur

Forum Kartalı
lazaslan senin için fener maçlarını kaçırmaz diyorlar aslında fenerlidir diyorlar:) :D :sigara:

ѕωîммєя

ƒяσѕ¢нмαηη
kesinlik le yalancı birisi bi tane dogru sözünü duymadım

hayır yalan sölemedim dersede inanmayın siz :)

ѕωîммєя

ƒяσѕ¢нмαηη
bazı üyeler hakkında dedikodu yapan biri :)

cok cirgin bir kızmıs bunu bilim adam ları söledi :goz:

ѕωîммєя

ƒяσѕ¢нмαηη
üstteki üsttekini kesinlikle yakalayamıcak :):)

benim papaganım var senin söledikelerini tekrarlıyor su anda:):)

aysenur83

New member
Üstteki üye yakalanmayacağını sansa da eninde sonunda kendini ele verecek ve o papağanını da alttaki üye yani ben keseceğim:) Buyrun cenaze namazına. Üstteki arkadaş da helvacıymış zaten. Güzel güzel helva yeriz işte:) :Sopa :D

ѕωîммєя

ƒяσѕ¢нмαηη
içimden bi ses fazla konusmamam gerektiini sölüyor :):)

bu arada biri helva mı ne yapacakmıs

irmik helvasını daha coq severim o olsun

aysenur83

New member
Heeey helva yapacak olan sensin:) Neyse kızdırdıysam seni özür dilerim ama söylemeden de edemeyeceğim, üstteki alıngan biri:) :goz: :p

ѕωîммєя

ƒяσѕ¢нмαηη
üstteki ön yargılı biiirii

fakat yargısı dogru diil yalan sölüyor :):):):)

HTML