ÜlkÜcÜlerden Pkk Ya Darbe

iSpiK

Kadim Dost
bu kadar msjı oku bakalım .... kim kürtlere laf edilmiş... bütün küfürler pkk ya edilmiş... sen de pkk = kürt görüyosan onu bilemicem.. biz ona inanmıyoruz zaten...

ve gelmişin TÜrklere küfrediyosun hala... sonrada amerıkanın oyunu su bu dıye az bıraz delikanlı ol...

madem kurucaksın kurdistanı cık sende daga... öle klavye basında suna buna sallamayla olmuyo...

Stylow' Alıntı:
dagda oz kardesini vuran kisi nasil devlet kurabilirki ben iste sizin bu anlayisinizi anlamiyorum bir kez saglam kafayla oturup dusunun ya bu kurtler size yapti acaba niye bu kadar kin var icinizde neden tek yonlu insanlik modeli dusunuyosunuz pkk dagda ozkardesini vuruyo sehirdeki turku vuruyo -turk kurdu vuruyo acaba dusun bunlarin hepsi amerikanin psikolojik savasi degilmi

Lutfen Sizden Ricam hep dedelerinizden babalarinizdan duydugunuz sacma sapan turk modelini birakin bu amacla ancak iki nesil kendini yok edebilir eger bi birlik olmassa yakinda ne turk kalir nede kurt kalir

yaa ne aptalca düşünceler bunlar yaa

1- kim tek yönlü insan modeli düşünüyoo dedelerinizden babalarınızdan duyduğunuz saçmalıkları demişsin zamanında Osmanlı gibi çok uluslu bir devletimiz vardı herkes çok mutlu bi şekilde yaşıyordu ama doğru hata yapmışlar dimi her ulusu eşit tutarak hiç kimsenin hakkını yemerek ama tam tersini yapsalardı zulümle yönetilen bi devlet olsaydı Türk ten başkasını barındırmayan bi ülke olsaydı ayakta alkışlanırdık

2- bunlar Amerika'nın psikolojik savaşı demişsin evet haklısın bunlar Amerika nın pis oyunlarından birisi geldiler Kürtler'in içinden PKK gibi kumdaktaki çocuğa hiç acımadan kurşun sıkan, kadınlara tecevüz eden Allah korkusu olmayan pis, aşşağılık alçak bi örgüt ortaya çıkardılar
evet haklısın bunlar aşşağılık Amerika nın aşşağılık oyunlarından sadece bi tanesi ve maalesef birçok cahil Kürt vatandaşı da bu oyuna gelmiş durumda (bilmiyorum ama herhalde sen de bunlardan biri olmalısın)

dağda niye savaştıklarını bile bilmeden şuursuzca savaşan birçok cahil pkklılar vardır eminim
siz ne için savaşıyorsunuzki??
bu topraklar sizin miydiki biz gelip üzerine çöreklendik
bu düşüncede olan insanlar varsa eğer erkek gibi çıkar bu ülke Türkler'in değil bu ülke bizim der ve Türkiye'ye savaş açar ama ne gezer böyle bi yiğitlik onlarda
1071 yılında Alparslan Anadolu'ya gelmiş, bileğinin hakkıyla söke söke Anadolu yu almış ve burayı müslüman bir Türk vatanı haline getirmiş
hani nerde Kürtler o zaman Kürtlerden bi eser bile yoktu
yani demek oluyoki biz bu toprakların her karışını alnımızın teriyle aldık ve öyle kolay kkolay vermeye de niyetimiz yok böyle pkk gibi o. çocuklarını barındıran örgütlere de kıyamete kadar ölüm kusacağız

Allah ıma şükrediyorum;
İYİKİ MÜSLÜMAN OLARAK DOĞMUŞUM VE İYİKİ BİR TÜRK OLARAK DOĞMUŞUM

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
Styloww un banlanması iyi olmuş
forumda bir iki tane daha var böyle gözüme çarpan
neyse yavaş yavaş halledilir.

anlamadığım nokta şu;
insanların içinde nasıl eğilimler vardır ki özgürlük adına teröristi savunduran??

terörün ideolojisi olmaz dedik!
özgürlük,özgürlük hangi özgürlük???dağdaki,ovadaki,şehirdeki teröristin özgürlüğü mü?
yoksa henüz 1 yaşını doldurmadan alnından vurulmuş herşeyden habersiz masum bebeğin özgürlüğü mü?
terörist insan olmadığına göre(insan olan kundaktaki bebeğe mermi sıkmaz :mad:)

kundaktaki masum bebeklerin (geleceğimizin) koruyucuları olmaya ve kahraman ordumuza destek vermeye devam etmeliyiz!

dunkel

New member
vahdetmadencilik1985' Alıntı:
yaa ne aptalca düşünceler bunlar yaa

1- kim tek yönlü insan modeli düşünüyoo dedelerinizden babalarınızdan duyduğunuz saçmalıkları demişsin zamanında Osmanlı gibi çok uluslu bir devletimiz vardı herkes çok mutlu bi şekilde yaşıyordu ama doğru hata yapmışlar dimi her ulusu eşit tutarak hiç kimsenin hakkını yemerek ama tam tersini yapsalardı zulümle yönetilen bi devlet olsaydı Türk ten başkasını barındırmayan bi ülke olsaydı ayakta alkışlanırdık

2- bunlar Amerika'nın psikolojik savaşı demişsin evet haklısın bunlar Amerika nın pis oyunlarından birisi geldiler Kürtler'in içinden PKK gibi kumdaktaki çocuğa hiç acımadan kurşun sıkan, kadınlara tecevüz eden Allah korkusu olmayan pis, aşşağılık alçak bi örgüt ortaya çıkardılar
evet haklısın bunlar aşşağılık Amerika nın aşşağılık oyunlarından sadece bi tanesi ve maalesef birçok cahil Kürt vatandaşı da bu oyuna gelmiş durumda (bilmiyorum ama herhalde sen de bunlardan biri olmalısın)

dağda niye savaştıklarını bile bilmeden şuursuzca savaşan birçok cahil pkklılar vardır eminim
siz ne için savaşıyorsunuzki??
bu topraklar sizin miydiki biz gelip üzerine çöreklendik
bu düşüncede olan insanlar varsa eğer erkek gibi çıkar bu ülke Türkler'in değil bu ülke bizim der ve Türkiye'ye savaş açar ama ne gezer böyle bi yiğitlik onlarda
1071 yılında Alparslan Anadolu'ya gelmiş, bileğinin hakkıyla söke söke Anadolu yu almış ve burayı müslüman bir Türk vatanı haline getirmiş
hani nerde Kürtler o zaman Kürtlerden bi eser bile yoktu
yani demek oluyoki biz bu toprakların her karışını alnımızın teriyle aldık ve öyle kolay kkolay vermeye de niyetimiz yok böyle pkk gibi o. çocuklarını barındıran örgütlere de kıyamete kadar ölüm kusacağız

Allah ıma şükrediyorum;
İYİKİ MÜSLÜMAN OLARAK DOĞMUŞUM VE İYİKİ BİR TÜRK OLARAK DOĞMUŞUM

alparslan denilen kisi gelip aldi oylemi

vitaminn

New member
dunkel' Alıntı:
alparslan denilen kisi gelip aldi oylemi
ALparslan ewet sizin gibi dağda degil bileği ile er meydanında, kundaktaki bebeğe degil karşısındaki savasan askere.pkk gibio.ç. gibi degil mertçe ama sen bunları anlamazsın.

HTML