ÜlkÜcÜlerden Pkk Ya Darbe

SickDreTh

Altın Üye
dostum su haberlerı barı copy paste yapta burda yayınla yaw bole olmuo sankı..

ALIEN_07

Türk Genci
PKK'nın Belçika'da faaliyetlerini sürdüren Med Kürt Kültür Derneği tahrip edildi.​

Olaydan sonra bir grup PKK'lı “Terörist Türkiye”, “Kürdistan faşizme mezar olacak” ve “Selam selam İmralı’ya bin selam” sloganları atıldı.

osiris_cemo

New member
ohh be sonunda birileri bu deyyuslara birşeyler gösterebilmiş. :D

G.O.R.A

New member
işte bu bombalı eylem desteklenir kardeşim

sıra dağdaki karafatmaları temizlemeyede gelicek

neo06

New member
ellerinize saglık itlere müstahak bile az bile olmuş
şeref yoksunu insanlar sizi satılmış amarikan uşakları kovboyun altındaki karılar ne diyeyim başka yedigi çanaga pisliyen itler

G.O.R.A

New member
forumlarda pkk olmasa bile en az onun kadar şerefsiz örgüt sempatizanlarına rasladığım oluyo adamların avatarları evlere şenlik bunları nasıl barındırırlar anlamam

aloneagle

New member
G.O.R.A' Alıntı:
forumlarda pkk olmasa bile en az onun kadar şerefsiz örgüt sempatizanlarına rasladığım oluyo adamların avatarları evlere şenlik bunları nasıl barındırırlar anlamam

10 numara bi konuya deginmişsin dostum bravo konuya gelince ellerine saglık yapanların bu itlere az bile :clap :clap

react

Admin
Süper Moderatör
Ellerine sağlık yapanların, terör örgütünün bütün unsurlarının destekçilerinin kökünün bir an önce kuruması dileğiyle, aramızdaki boluculerden birinide yollamış olduk,boyle afişe ediyor olmakta ne güzel :)

iSpiK

Kadim Dost
ülkücüler dağa ckıp vatana mı sıkıyo
yada kundaktaki bebege ?

vatanmı istediniz kundakdaki bebekten ha ?

Stylow

Banned
iSpiK' Alıntı:
ülkücüler dağa ckıp vatana mı sıkıyo
yada kundaktaki bebege ?

vatanmı istediniz kundakdaki bebekten ha ?
dagda oz kardesini vuran kisi nasil devlet kurabilirki ben iste sizin bu anlayisinizi anlamiyorum bir kez saglam kafayla oturup dusunun ya bu kurtler size yapti acaba niye bu kadar kin var icinizde neden tek yonlu insanlik modeli dusunuyosunuz pkk dagda ozkardesini vuruyo sehirdeki turku vuruyo -turk kurdu vuruyo acaba dusun bunlarin hepsi amerikanin psikolojik savasi degilmi

Lutfen Sizden Ricam hep dedelerinizden babalarinizdan duydugunuz sacma sapan turk modelini birakin bu amacla ancak iki nesil kendini yok edebilir eger bi birlik olmassa yakinda ne turk kalir nede kurt kalir

HTML