Ösys sonuçları açıklandı. Nerelere gidiyorsunuz.!!!

by_chum

New member
serselcuk' Alıntı:
Neden lanet ediyorsun lem Ispartama:)
Sessiz sakin şirin ufacık tefecik bir şehirdir.Hemde çok temizdir.
Çok fazla olay olmaz.Hele ilçelerinde hiç olay olmaz.
En fazla adam öldürüp kafa keserler o da ayda yılda bir olur:D
Ispartayı kazanan arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun.Çok güzel günler geçireceğinize eminim.
Artık yılda 2 kez gelebiliyorum Ispartama.Şehrin kıymetini bilin he: )

ıspartalıyız bunda gayri :sigara:

terteren

Altın Üye
ehuheheh ANADOLU ÜNİVERSİTESİ işletme fakültesi kamu yönetimi
ilk tercihim ;)

bu arada kardeşimde ist üni tarih bölümüne girmiş

Krsznia

Banned
ases' Alıntı:
harbi hea zaten bir okulun en buyuk heyecabıdır yeni gelen iibf liler:) aga onu bırakta teknik eğitim muhendislikler zor bea haline sukret dostum;)
bizim okulda öyle bir fakültede yok:eek: artık ben napıyım, kendimi intaharmı etsem:p

CyberProg

New member
walnut breaker' Alıntı:
izmir ekonomi üni. bilg. müh.
hadi hayırlısı...
Aynen ben de eko blg muh . Bu arada ben makine mühendisliğinden döndüm , 2004 de girmiştim. Dersler iyidi ama sarmadı meslek. Bi de hazırlıgı var okulun yas gelmiş 20 ye daha hazırlık oku hadi bakalım.

iSpiK

Kadim Dost
facetoface' Alıntı:
ohh yan gel yat :)
yanlız ekonomi derslerin biraz zorlar okadder :)
biraz mı zorlar :D nası zorlar hemde nası sen böle gırıp nette takılabılcenmı merve hanım o zaman gorcez :D makro lar borclar hukuku fılan bı gelsınde...

osiris_cemo

New member
iSpiYonCu' Alıntı:
biraz mı zorlar :D nası zorlar hemde nası sen böle gırıp nette takılabılcenmı merve hanım o zaman gorcez :D makro lar borclar hukuku fılan bı gelsınde...
Çalışan Dağları aşar Çalışmayan düz yolda şaşar ispikçim Mervish çalışırsa net te yapar kariyerde :D Bisde okuduk işletme ama hala işletecek adam bulamadıq :D :D :D

surgery

New member
ehehe bu fakültelerine zor diyen arkadaşlar acaba hiç veteriner fakültesini gördülermi dersleri geçmeye çalıştığım kadar össye çalışsaydım boğaziçindeydim:) :)

buarada hepiniz için hayırlısı olsun arkadaşlar üniversite hayatı çooook başkadır..

by_chum

New member
me|2w!sh!m hayırlı olsun arkadasım. Su bilgisayarı tasıyabilirsem ıspartaya güzel olacak. Hackhell siz olmaz biliyosunuz.

AfresiaB

New member
Arkadaşlar benimde akdeniz üniv. sosyal bil. muhasebe.Bundan sonra ant. turizmi patlayacak.bol bol katkı yapacam :)

walnut breaker

New member
CyberProg' Alıntı:
Aynen ben de eko blg muh . Bu arada ben makine mühendisliğinden döndüm , 2004 de girmiştim. Dersler iyidi ama sarmadı meslek. Bi de hazırlıgı var okulun yas gelmiş 20 ye daha hazırlık oku hadi bakalım.
okulda görüşmek üzere:D

[me|2wi$]

H & M
osiris_cemo' Alıntı:
Çalışan Dağları aşar Çalışmayan düz yolda şaşar ispikçim Mervish çalışırsa net te yapar kariyerde :D Bisde okuduk işletme ama hala işletecek adam bulamadıq :D :D :D

saoL abiJim benim yaw...EHE EHE

ishpiq unutmadım beni i$e aLıCaqtın okuL bitinCe saqın kaytarmaya kaLkma hea :sigara:

Rap_Style

New member
Çanakkale 18 Mart :)
ÇaN M.Y.O -LojisTiq iLk tercihimdi ehaeha :)

HTML