Ösys sonuçları açıklandı. Nerelere gidiyorsunuz.!!!

by_chum

New member
Evet arkadaslar ben gidiyom.

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)
SENİRKENT MESLEK YÜKSEKOKULU
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE PROGRAMLAMA

Sizler nerelere gidiyorsunuz. ????????????:hhman:

hadi bir tebrik edin ama. :(

iSpiK

Kadim Dost
HAYIRLISI olsun bakalım istediin yer orasıysa ii sewindim senın adına..

shany

New member
by_chum' Alıntı:
Evet arkadaslar ben gidiyom.

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)
SENİRKENT MESLEK YÜKSEKOKULU
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE PROGRAMLAMA

Sizler nerelere gidiyorsunuz. ????????????:hhman:

hadi bir tebrik edin ama. :(
ooo benim memleketimi kazanmıssın kardesim..hayırlı olsun
senirkentliler gözü acık olur dikkat et

by_chum

New member
iSpiYonCu' Alıntı:
HAYIRLISI olsun bakalım istediin yer orasıysa ii sewindim senın adına..

EVET DOSTUM İSTEDİĞİM YERLERDEN BİRİYDİ. TŞK :sigara:

shany' Alıntı:
ooo benim memleketimi kazanmıssın kardesim..hayırlı olsun
senirkentliler gözü acık olur dikkat et

SAOL DOSTUM. DAHA ÖNCEDEN GİTTİM ORAYA. KÜÇÜK KENDİ HALİNDE BİR YER. ARKADASTA ORDA ZATEN. AMA COK SOGUK YAF ORALAR. :)

shany

New member
ısparta soguktur kardes..kış masallah buraya cok ugrar
ama dedgin gibi küçük ve güzel bi yerdir senirkent..neyse tekrardan hayırlı olsun üni.nin degerin bil..ben bitirdim iş hayatında cok özlüyor insan

serselcuk

New member
Hayırlı uğurlu olsun kardeş
Isparta şirin küçük kendi halinde bir şehirdir.Hiç yabancılık çekmezsin hemen alışırsın
Senirkent'te güzeldir ama insanlarının eli biraz sıkıdır; )

fare_07

**forum haşeresi**
ıspartayı kazanan arkadaşlar için öncellikle tebrik daha sonra geçmiş olsun dileklerimi iletrim :) lakin kazanacak başka yer bulamadınızmı ben tercihlerime orayı yazdıgım güne lanet ediyorm :) 2 sene bana 100 yıl gibi geldi

bu arada kedi_07 adına ben yazıyım

ısparta uluborlu BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE PROGRAMLAMA :D oda yazdı ıspartayı ya neyse yanıma gelmiş oldu

ases

Altın Üye
3 sene once yasadık bu heyecanı neyse ark.lar hayırlı olsun... makarnaya devam rektore selam

iSpiK

Kadim Dost
la bı pamukkaleyı kazanan adam yok mu burda : )) gercı orayı kazanmaya gerek yok ama :p

ases

Altın Üye
ispik senin orda oldugunu bilen gidermi oraya bira karaborsada kız karaborsada:) ark.lar kocaelidemi yok yav bu arad:S

iSpiK

Kadim Dost
olm bu sene iibf potansıyeli iyi olsa bari gecen sene cok kötüydü :p

by_chum

New member
fare_07' Alıntı:
ıspartayı kazanan arkadaşlar için öncellikle tebrik daha sonra geçmiş olsun dileklerimi iletrim :) lakin kazanacak başka yer bulamadınızmı ben tercihlerime orayı yazdıgım güne lanet ediyorm :) 2 sene bana 100 yıl gibi geldi

ısparta uluborlu BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE PROGRAMLAMA :D oda yazdı ıspartayı ya neyse yanıma gelmiş oldu

tşk. dostum . suan arkadasım senirkentte okuyor. biliyorsun okulda değişti. Bu arada güzel küçük bi yer orası. sevdiğğin insanlarda orda daha ne olsun. :D

serselcuk

New member
fare_07' Alıntı:

Neden lanet ediyorsun lem Ispartama:)
Sessiz sakin şirin ufacık tefecik bir şehirdir.Hemde çok temizdir.
Çok fazla olay olmaz.Hele ilçelerinde hiç olay olmaz.
En fazla adam öldürüp kafa keserler o da ayda yılda bir olur:D
Ispartayı kazanan arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun.Çok güzel günler geçireceğinize eminim.
Artık yılda 2 kez gelebiliyorum Ispartama.Şehrin kıymetini bilin he: )

ases

Altın Üye
harbi hea zaten bir okulun en buyuk heyecabıdır yeni gelen iibf liler:) aga onu bırakta teknik eğitim muhendislikler zor bea haline sukret dostum;)

HTML