Öneri ve Şikayetleriniz

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
Bu bölüme forum kurallarına uymayan mesajları/konuları belirtebilirsiniz.

Ayrıca bölüm ile ilgili önerilerinizi de bekliyoruz.

Herkese iyi forumlar :)
:cool: :cool: :cool:

Zeytin

Zeytin&Limon
1. bitefight i sabitleyebilirsiniz..
2. forumda cok fazla dupe ile ilgili baslık var gereksizleri silebilirsiniz
3. baska online oyunlara agırlık verilmeli (eve online silkroad ragnarok online supreme destiny vs vs)

suanlık bu kadar hadi bakalm :)

Unhappy_Tramp

Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм
Lamagro' Alıntı:
3. baska online oyunlara agırlık verilmeli (eve online silkroad ragnarok online supreme destiny vs vs)

Olablir...
Bitefight sabitlendi.....

unknown

New member
ko charlarinin busuru ss basligi var onun sabit bir baslik acilabilir..

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
unknown' Alıntı:
ko charlarinin busuru ss basligi var onun sabit bir baslik acilabilir..
önerin için teşekkürler hepsini screen shotsa atmayı düşünüyorum ama vakit lazım konuların karışmadan düzenli olarak atılabilmesi için açıkçası su sıralar çok meşgulüm ama 1-2 ay içerisinde kesinlikle olucak bu olay :)

Zeytin

Zeytin&Limon
gereksiz kilitlenmiş topicler var bence bi care bulunmalı (cop kutusu gibi)

ayrıca forumda verilen dosyalarda virus cıkıyor.. mod arkadaslar aktif olsunlar biras :)

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
Lamagro' Alıntı:
gereksiz kilitlenmiş topicler var bence bi care bulunmalı (cop kutusu gibi)

ayrıca forumda verilen dosyalarda virus cıkıyor.. mod arkadaslar aktif olsunlar biras :)
dün gece saat 9 dan sabah 8 e kadar full online dım :)
topici kitlenenler bir şikayeti varsa PM den ulaşabilir burayı nie benim topiciğim kitlendi tartışmasına alet etmeyin :)

Unhappy_Tramp

Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм
Toplamaya çalılşcaz bakalım olabilcek mi...

one_lastgoodbye

New member
knighttan başka online oyun yokmu yaws anlamıom walla herkesde bi knight sewdası gidio bölümdeki konuların %80ide knight üstüne takılıp kalmışız arkadaşlar bir sürü online oyun war yapmayın yaws

∂єєρвLυє

[ωωω.нα¢кнєℓℓ.¢σм]
ya bu bolumde cogunlukla knıght onlıne ogame konusuluyor unlu oyunlar ne bılıyım bı Wow yok mesela

tommy_2130

New member
FLeTCh®' Alıntı:
Bu bölüme forum kurallarına uymayan mesajları/konuları belirtebilirsiniz.

Ayrıca bölüm ile ilgili önerilerinizi de bekliyoruz.

Herkese iyi forumlar :)
:cool: :cool: :cool:
bu sitede ilk ,tek we umarım son sorunum olur:forumda özellikle onlineoyunlar forumunda çok fasla küçümseme war buna bi önlem lasm.isim wermek istemesemde bu sorunu o şahısta sürekli yaşadım. ilgin için saol
:eek:ut:

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
tommy_2130' Alıntı:
bu sitede ilk ,tek we umarım son sorunum olur:forumda özellikle onlineoyunlar forumunda çok fasla küçümseme war buna bi önlem lasm.isim wermek istemesemde bu sorunu o şahısta sürekli yaşadım. ilgin için saol
forumda sorunları PM yoluyla halledin burda değil..:uyku:
rahatsız olunan mesaj varsa link verin eğer gerekirse uyarı ve ceza gelir :eek:

∂єєρвLυє

[ωωω.нα¢кнєℓℓ.¢σм]
tommy_2130' Alıntı:
Seni neden kucumsedıklerını solıyım mı ?Mesajların cok sacma ve hakaret ıcerıklı mesajlar yazıyorsun bence bundan olabılır sen ne dersın ?:hhman:

taymochyn

New member
Lamagro' Alıntı:

Buraya iLk siLkroadı getiren bendim ama Cs ve Kodan baska oyun yokmus gibi sadece onu koymusLar:ban: :ban: :ban:
BASKA FORUM ACIN MESELA SADECE SİLKROADLA İLGLİİİ