ÖNERİ VE ŞİKAYETLERİNİZ Knight Online Buglar ve Hileler BöLüM ile ilgili

volkan1995

New member
bence bundan sonra indirdiğimiz herşey rapidsharedan olmasın ben rapidsharedan indirdiğim hiçbir şeyi çalıştıramıyorum hata veriyo.

RE

şems ile pervane
ben tek bısey dıyorum ve susucam ben buraya geldığımde ortalama gunde 5 konu falanacılırdı fakat onemlı konularda herkez yardım ederdı sımdı onune gelen konu acılıyo sımdı bakın bu herkez dupe ve kosp dıye konu acılıyo ve hepsı bos burdan modlara seslenıyoprum cunku eskıden olan cvp yazan kısler bıle bıraktı ayzı yazmayı cunku her tarafta aynı yazı dupe kosp hepsı fıssss

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
REman' Alıntı:
ben tek bısey dıyorum ve susucam ben buraya geldığımde ortalama gunde 5 konu falanacılırdı fakat onemlı konularda herkez yardım ederdı sımdı onune gelen konu acılıyo sımdı bakın bu herkez dupe ve kosp dıye konu acılıyo ve hepsı bos burdan modlara seslenıyoprum cunku eskıden olan cvp yazan kısler bıle bıraktı ayzı yazmayı cunku her tarafta aynı yazı dupe kosp hepsı fıssss

evet eskiden Online Oyunlar bölümünde olduğu gibi sıkı tutsam böle olmaz
ama sıkı tutunca da rahatsız oluyorlarmış arkadaşlar ben elimden geleni yapıorum bu konuda şüphesiz react0r de yapıyor.kimsenin yazı yazmadığını ya da eskiye göre daha az yazdığını düşünmüyorum

logos geldi belki ondandır :p

RE

şems ile pervane
FLeTCh®' Alıntı:
.kimsenin yazı yazmadığını ya da eskiye göre daha az yazdığını düşünmüyorum

logos geldi belki ondandır :p
dalgamı gecıyon tam anlamadım bu sayfada toplasan dupe kosp haric (hicbiri biseye yaramıyo) 2-3 konu var onlarda eskı koular bence bu cok onemlı bide yazı yazıyolar dıyosun yaznlar daha yenı uyel olanla bence buna bır care bulmak lazım gerekırse bır surelıyle yenı uye alımı duldurursun cunku bu konu coğu forumda var bu sorun ve en ıyı bu sekılde oluyo yanı uye almıyolar :hh? bi düsün istersen (lafımı anlamak ıcın asağıdakı adama bak )

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ

KOXP,HACK, ve HERTÜRLÜ BÖLÜMÜN YAPISI İLE İLGİSİZ MESAJI SİLDİM
BUNDAN SONRA BU ŞEKİLDE MESAJ ATANLAR BANLANICAKTIR!!!

RE

şems ile pervane
bu sorunu ne zman cozeceksınız su bı sayfada 10 taen kosp 10 tane dupe yazıları ve sonuc 00000 olan konularr

mustafakox

New member
ben mod arkdaslar da sadece su asılsız koxp olaylarını yapanları ban lasınlar cunku cesitli virus prog. oluyor içlerinde onun içnçin yardımcı olursanız sevineceğiz:hhsigara :hhsigara :hhsigara :hhsigara :hhsigara :hhsigara

bahokey

New member
arkadaslar ben siteyi hep takip ediorum bazı arkdaslar gerksz konular açio
benm cevremdeki çoğu insan hackhell'ci eğer KO ile ilgili bi dosya gecerse eline arkların bizmle paylasırlar!!!

ehny

New member
yaw fuckko , tianhucko mu nedir bırakın izin verin. 2 gün sonra ID'sine giremiyince görürler. Bizde servelera daha çabuk gireriz =)

edit= istek değil öneri

fonexmemo' Alıntı:
3. KEZ SOYULUYORUM 2 SINE BISE DEMEDIM AMA BU SEFER HARBIDEN..................

sen kendini ne sanıyon?? admin ip'nden şikayetçi olursa bakalım bu kadar rahat olurmusun??

soyulmamak istiyorsan efendi efendi oyna yada git premium al..
seni soyan hackhell değil kullandğn program kullanıcıları... :)
oh iyi hacklenmişin :hhcool :hhcool :hhcool :hhcool

apo_415207

New member
beyler bana yardım edin benim lvl 61 bufer var o çarın gizli yanıtını unutdum bana yardım larınızı bakliyorum yardım da bulunana lar çok saol sun

BÖLÜM İLE İLGİLİ ÖNERİ ŞİKAYETLERİNİZ DİYORUZ!!!
senin charının hackhelle ne alakası var???
charında gitmiş geçmiş olsun töbe töbe

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
dostum2' Alıntı:
allah allah charım soyuldu
koxp mus hahaha kımse ınanmasın bu saçmalıklara
evet benim zevkimdir. paso virüs, trojen ne varsa koyuyorum programlara sonra veriyorum üyelere. tövbeeeee!!!!! bu bölümün modları kendini yırtıyor millete yardım için ve virüslü link verilmemesi için ama şu mesaja bak.

hadi len almiym ayağımın altına, yaşın kaç :mad: :Sopa . burada virüslü linkin ömür 1 dakikadır. sonrası yoktur o linkin. hadi git sen hilaladamın crecklediği koxpu kullanda azcık daha hacklen. sonra gel burada yardım konusu açarsın. bizde insanlık yapıp sana yardım ederiz.

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
"ne biçim site bu ya virus cart curt adammısın lan siz exbilgi bile daha"

demişte beğenmiyosan ...... gidebilirsin ..
kimseyi zorla tutmuyoruz!!!
+biz ....... yırtalım millet virus trojan yemesin rahat rahat lvl kassın bi faydamız olsun hackhellcilere diye
densizin biri gelsin laf atsın gitsin!!!

bunu varya banlamanın bile bir anlamı yok aslında
gece gece ağzımı bozdurcak bana

HTML