ÖNERİ VE ŞİKAYETLERİNİZ Knight Online Buglar ve Hileler BöLüM ile ilgili

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
ÖNERİ VE ŞİKAYETLERİNİZ Knight Online Buglar ve Hileler BöLüM ile ilgili

Bölüm ile ilgili sadece öneri ve şikayetlerinizi bu başlık altından yaparsanız seviniriz

iyi forumlar

OutLandish

New member
FLeTCh® 2 Hafta oldu OrjinaL Koxp ÇıkaLı Ama Bakıyorum Siz haLa fuckko ve tianhuoko KuLanın Diyosunuz Ne BiLim Ben Size Çok Güvenirdim Ama Görüyorum ki GaLiba HackheLL.com HiLaLadamın Koxx Çıksrmasına Bakıyo Gibi YanıLıyomuyum Sizin Crack faLan Yaptıgınız Yok Siz hiLaLadamı BeKliyosunuz Ama Bi Yandanda HiLaLadam Ve Tayfasına Güvenmeyin Diyen Bi Admine Sahipsizniz ÜsteLİk Bu Admin koxp.net'de Görev aLan Bi Mühterem Neyse Eger Ben YanıLıyosam Büyük Hata Yaptım YazdıkLarımLa Ama YanıLmıyosamda Lütfen Sizde Koxp Hakkında Bundan Önceki Koxpda oLdugu Gibi BekLeyin Çıkıcak Gibi Bi AçıkLama Yapın SeLametLe . . .

react

Admin
Süper Moderatör
OutLandish' Alıntı:
FLeTCh® 2 Hafta oldu OrjinaL Koxp ÇıkaLı Ama Bakıyorum Siz haLa fuckko ve tianhuoko KuLanın Diyosunuz Ne BiLim Ben Size Çok Güvenirdim Ama Görüyorum ki GaLiba HackheLL.com HiLaLadamın Koxx Çıksrmasına Bakıyo Gibi YanıLıyomuyum Sizin Crack faLan Yaptıgınız Yok Siz hiLaLadamı BeKliyosunuz Ama Bi Yandanda HiLaLadam Ve Tayfasına Güvenmeyin Diyen Bi Admine Sahipsizniz ÜsteLİk Bu Admin koxp.net'de Görev aLan Bi Mühterem Neyse Eger Ben YanıLıyosam Büyük Hata Yaptım YazdıkLarımLa Ama YanıLmıyosamda Lütfen Sizde Koxp Hakkında Bundan Önceki Koxpda oLdugu Gibi BekLeyin Çıkıcak Gibi Bi AçıkLama Yapın SeLametLe . . .
hackhell koxp çıkarmaz, paylaşım sitesi olan hackhell de koxp eğer ki çıkacak olursa paylaşan arkadaşlar olur ve sizlerde yararlanırsınız, bu site binlerce üyeye sahip olan saygın bir ortam. başka; güvenilirliği tartışılır ortamlarla karıştırmayın lütfen

OutLandish

New member
react0r' Alıntı:
hackhell koxp çıkarmaz, paylaşım sitesi olan hackhell de koxp eğer ki çıkacak olursa paylaşan arkadaşlar olur ve sizlerde yararlanırsınız, bu site binlerce üyeye sahip olan saygın bir ortam. başka; güvenilirliği tartışılır ortamlarla karıştırmayın lütfen
Hımms Kusura Bakmayın O Zaman Ben Sanıyodum Ki Bundan Önceki KoxpLarda oLdugu Gibi Yine Sizin Bi Crack ÇaLışmanız oLdugunu Düşündügüm Gibi deiLmiş Kusura Bakmayın Özür DiLerim SeLametLe . . .

APOSTOL

New member
Şİkayet:: Vallaha Biktim Ya Sifir Mesajli Insanlarin Paylasim Diye Actigi Konulardan..hani Biliyorum Bi Serefsizlik Var Ama Yine De Bakiyorum Merak Tan..ama Bilmeyipte Indiren Arkadaslar Var Acilan Konulardaki Linkleri..buna Bir Dur Denilemezmi??

Oneri:: Belli Bir Sinir Koyulabilirmi Link Vermek Icin Ya Da Koxp Ve Turevleri Ile Ilgili(hile Programlari Tek Tiklama Non Premium Gibi) Herhangi Bir Link Vermek Icin Once Mod Arkadaslarin Ozeline Mesaj Atilip Ondan Sonra Konu Acilmasi Gibi..sadece Fikirdi :) Ama Valla Daral Geldi Yani

bugra_y06

Banned
ya ahali benim knıghtta yeni pacth gelince yüklüyo decomfiles felan demiyo yükledikten sora kalıo olmuo, bide yeni pacthle koxpu çalıştıramadım aynısnı yaptım ama help pls!!!:(

tianhuko koxpum da

nasıl sabitte olanlar aga ya
acarmısın :D

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
bugra_y06' Alıntı:
ya ahali benim knıghtta yeni pacth gelince yüklüyo decomfiles felan demiyo yükledikten sora kalıo olmuo, bide yeni pacthle koxpu çalıştıramadım aynısnı yaptım ama help pls!!!:(

tianhuko koxpum da

nasıl sabitte olanlar aga ya
acarmısın :D
sabit başlıkta olanlar
koxp sorunları için soru ve sorunlar bölümünü kullanalım arkadaşlar buraya mesaj yazamyalım lütfen!!!!

feritbulut

New member
aynı pc de 2 farklı ıd(çar) birden açmak için lütfen beni biri yönlendrsin nasıl bulabilirim ...şimdiden teşşekürler:)

barbarko

New member
s.a

sizleri samimi olarak gördügüm için arkadaşlar diye hitap etmek istiyorum öncelikle knightonline hassas bir konu böyle birkonuda ugraşmak oldukça zor fakat bazı kişiler bunu sizin alehinize kullanıyor ve hackhell.com sitesinde kendi Trojan vb dosyalar koyuyorlar bu sizi rahatsız etmiyormu?
siz neden ilgilenmiyorsunuz daha dogrusu bu programları siz neden yapmıyorsunuz yoksa yapamıyormusunuz?
anlamaya çalıştığım kadarıyla hack adı altında birsite yükü baya agardır :)

APOSTOL

New member
FLETCH ustad non premium tek tık gibi bir program icin sabit baslık yapabılırmısınız..gonlumuz rahat olsun indirirken :) ..ben taratıyorum ama bazen zararsız dosyalarıda virus gibi gosterebiliyormus..bunları tam olarak ayırt edemıyorum o yuzden baslık rica edebilirmiyiz :)

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
barbarko' Alıntı:
sizleri samimi olarak gördügüm için arkadaşlar diye hitap etmek istiyorum öncelikle knightonline hassas bir konu böyle birkonuda ugraşmak oldukça zor fakat bazı kişiler bunu sizin alehinize kullanıyor ve hackhell.com sitesinde kendi Trojan vb dosyalar koyuyorlar bu sizi rahatsız etmiyormu?
siz neden ilgilenmiyorsunuz daha dogrusu bu programları siz neden yapmıyorsunuz yoksa yapamıyormusunuz?
anlamaya çalıştığım kadarıyla hack adı altında birsite yükü baya agardır :)
yapamamıyoruz
ama şunu söyleyim sana biz yapıyoruz diyen hilaladam ve arkadaşları içine keylogger koydular!bizim şerefsizlikle alakamız yok

sitenin adı hackhell diye biz burda koxp yapmaya uğraşıcak değiliz

bu işler o kadar kolay değil

APOSTOL' Alıntı:
FLETCH ustad non premium tek tık gibi bir program icin sabit baslık yapabılırmısınız..gonlumuz rahat olsun indirirken :) ..ben taratıyorum ama bazen zararsız dosyalarıda virus gibi gosterebiliyormus..bunları tam olarak ayırt edemıyorum o yuzden baslık rica edebilirmiyiz :)

walla trojen virüs vs konusunda elimizden gelenin en iyisi virusscan vb. sitelere taratmak ve sonuçlarına göre davranmak

sonuçta bende evimdeki PC de bu dosyaları tek tek deneme riskine girmek istemiyorum ;)

sabit başlık önerisi güzel
aslında react0r böyle bir çalışmada bulunmuştu devamını getireceğiz umarım

HTML