Önemli: Sizde Konunuzun Sabit Alana Taşınmasını İster Misiniz? Öyleyse buraya bakın!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
Arkadaşlar eğer konularınızı güncel tutuyorsanız, düzenli aralıklarla konunuza göz atıyorsanız ve konunuz ihtiyaç duyulan konulardansa...
Örneğin; eğitim setleri, dvd filmler - diziler, pc-psx oyunları vb...
konlardansa bana bu başlık altından konu linkinizi verin bende konunuzu değerlendirip sabite alayım...

Bunu yapmamda ki sebep; bölümü ne kadar güncel tutmaya çalışsamda güncelliğini yitiren konular mevcut. Sizin konularınız bu konular arasında kaybolmasın istiyorum.

Not: Tek seferlik satılan materyalleriniz için başvurmayınız. Örnek; gitarımı satıyorum, pc'mi satıyorum, dvd arşivimi satıyorum... gibi

Ama eğer konunuz aşağıdaki saydıklarım gibiyse başvurabilirsiniz...
* Her türlü gitar satışı yapılır,
* Her fiyattan bilgisayar satılır,
* Dvd satışımız başlamıştır...

Yani tek seferde satılıp kapanacak konuları sabite almayacağım... Satışınızın bir devamlılığı olmalı.

Sabite alacağım ilan konusu maximum 10 adet olacaktır...

Teşekkürler, iyi forumlar...

SickDreTh

Altın Üye
gercekten cok guzel bı noktaya parmak bassınız beyefendı..
bende aylardır boyle bır uygulamayı hayata gecırmek temennısınde olan bır zaat-ı muhterem olmak kaydıyle nacızane dusuncelere daldım..
bunuda sız basardınız..sızınle aynı yonetımı paylasabılme onuruna erısebıldıgım ıcın gayet mesudum..

jaser

New member
hocam ben de her türlü eğitim setini karşılayabilirim dilerseniz. Rapidle Şakır Şakır indiriyoruz arkadaşlarla. Kollektif çalışıyorum. 3 ayrı pcden indirme imkanımız var ve uydu baglantısı var. saniyede 1 MB indiriyoruz. bana söyleyeceğiniz herşeyi karşılarım. yeterki paradan haber verin. ekonomik olarak da yardım yaparım. piyasada kaça satılıyorsa yarı fiyatına satmaya razıyım. olur mu?
Zaten ben böyle bir arşiv hazırlayıp mükemmel bir konu açmayı düşünüyordum HH için.
bunun için bir site bile aldım. ftpsine konularını html şeklinde atıp görsel olarak mükemmel bir sunum yapıcaz arkadaşlarla. olursa bana bi he dersen sevinirim revolation kardeşim. böyle bir emek gösterdiğimde konum sabite alınırsa amenna

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
hocam ben de her türlü eğitim setini karşılayabilirim dilerseniz. Rapidle Şakır Şakır indiriyoruz arkadaşlarla. Kollektif çalışıyorum. 3 ayrı pcden indirme imkanımız var ve uydu baglantısı var. saniyede 1 MB indiriyoruz. bana söyleyeceğiniz herşeyi karşılarım. yeterki paradan haber verin. ekonomik olarak da yardım yaparım. piyasada kaça satılıyorsa yarı fiyatına satmaya razıyım. olur mu?
Zaten ben böyle bir arşiv hazırlayıp mükemmel bir konu açmayı düşünüyordum HH için.
bunun için bir site bile aldım. ftpsine konularını html şeklinde atıp görsel olarak mükemmel bir sunum yapıcaz arkadaşlarla. olursa bana bi he dersen sevinirim revolation kardeşim. böyle bir emek gösterdiğimde konum sabite alınırsa amenna
tabiki, siz konunuzu hazırlayın. uygun olduğu taktirde ki sanırım uygun olacak sabite alırım =)

Merhaba,
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=355384
linkindeki Konunun Başlığını =
( Ne Alirsan 1,25 Ytl.= Dvd, Divx, Dizi, Oyun, Belgesel, Eğitim Setl., Met al+ Rock )
şeklinde diğiştirirmisiniz....
Teşekkürler....
konunuz sabite alındı ve başlık isteğiniz üzerine değiştirildi...
hayırlı işler =)

salim010

New member
Benim Konu'yu Sabit başlığa aldıktan sonra, benim konu olduğu yerde kaldı. Ne okuyan var ne de mesaj yazan. Niye Anlamadım.

Sabit'e almakla iyi ettik diye düşünüyordum...
Ama galiba yanlış düşünmüşüz.... !!!

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
iner misin çıkar mısın yarışması vardı bi ara onun gibi olmuş :D

emeğine sağlık güel bir düşünce
alışveriş bölümü özverili çalışmalarınla büyüyecek inş revo dai

not: .|. :hhmanD

egitimci-

New member
Çok geniş bir eğitim arşivim var. Çoğu orjinal ürünler ve yarıdan fazlası internete hiç verilmemiş ve sadece bende olan ürünler.. Ayrıca ihtiyaç duyulan setler.Bir de Sitenizde eğitim bölümünde uploadlarım sabit bölümündedir.
Bu nedenlerle başlığımın sabite alınmasını istiyorum.
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=419905

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...