ÖNEMLİ ve ÇOK ACİL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

likablex

New member
Allah yardımcısı olsun kızcagızın Rabbim acil sifalar nasib etsin İnşaallah.. :( kan grubum uymuyor A Rh (-).. Keşke uysa ama maille tanıdıgım herkese yollucam bu haberi...

nescafe2000

New member
aradım arkadaslarımı istanbuldan tutan yok. ama onlarda bakacaklar orda. hem baska yerlerede yazın yaa. bilmem ne olsa millet akın akın cevap yazar. hem sonuctan haberimizde olsun arkadaşlar

heirofking

New member
abi dedim ya maille gönderdim tüm tanışlara, benim arkadaşlardan birinin kanı tutuyo 0 grubu oldugu için ama kendisi muğlada nasıl ulaştıracak istanbula

bim_28

Altın Üye
Destek veren arkadaşlardan Allah razı olsun bu konuda elimizden
geleni yapmalıyız aslında benim kan grubum uymuyor galiba uysada
İstanbul'a çok uzağım. İnşallah siz duyarlı arkadaşların sayesinde net
bir sonuca ulaşılır.

Şimdiden acil şifalar diliyorum...

likablex

New member
hadi hayırlısı inşaallah bulunur konuyu ust seviyede tutalım arkadaslar gerci sabahın erken saatleri ama gorenler olur

savoye

New member
İndex olsun die yazdım...

savoye

New member
likablex' Alıntı:
hadi hayırlısı inşaallah bulunur konuyu ust seviyede tutalım arkadaslar gerci sabahın erken saatleri ama gorenler olur
Ha sabahın erken saati olmuş ha akşam saati olmuş ilgilenen çok az...

comand

New member
savoye' Alıntı:
Ha sabahın erken saati olmuş ha akşam saati olmuş ilgilenen çok az...
Kardeş çok ama çok üzgünüm biz toplum olarak illaki başımıza gelmesi lazımki bazı şeylerin farkına varalım başka nedenebilirki umarım kızcağız bir an önce şifa bulur keşke tüm hackhell ilgilenseydi :( :(

xxl

New member
malesef benimkide uymuyor allah yardıncıları olsun

katapult

New member
kardeşim madem bu kadar hassassınız ordaki telefonu 1 kere aradınız mı?
damla öleli 1 sene oldu!

savoye

New member
katapult' Alıntı:
kardeşim madem bu kadar hassassınız ordaki telefonu 1 kere aradınız mı?
damla öleli 1 sene oldu!
Katapult sen kendini ne zannediyorsun senin mesajından sonra belki kan vereceklerde vermedi.Ne ölmesinden bahsediyorsun sen demeden önce aramamıştım ama mesajından sonra aradım. Arkadaşlar damlanın annesini bizzat kendim aradım.(ARAMA TARİHİ:03 ARALIK 2005 C.TESİ SAAT:22) Gerçekten doğru..

KATAPULT Bİ AÇIKLAMA BEKLİYORUM..........

savoye

New member
qyner' Alıntı:
ortamı germeyn ya...
Germek değil bu. ortada bir can var ve adam bilip bilmeden o öldü diye mesaj atıyor acaip canımı sıktı. 7 Yaşındaki bir kızın hayatı söz konusu....
Damla Şuanda YAŞIYOR. Ve hala kana ihtiyacı var...

savoye

New member
Arkadaşlar bu kadar üyenin arasında bu kan muhakkak vardır. Yaw ilgilenin biraz...

slayer_s

New member
arkadaşlar benimde kan gurubum uynuyor ama bütün arkadaşara ileticem ALLAh yardımcısı olsun...

makine04

New member
herkes üzerine düşeni yapsın tanıdıklarımıza e- mail atalım

react

Admin
Süper Moderatör
konu güncelliğini yitirmiş, olmuş bitmiş, kapanmış :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML