Çok Planlı Cinayet Nasıl? :D

nash07

New member
khaos' Alıntı:
aileme zarar veren birini öldürürdüm bunu nasıl yapardım çook planlı bir şekilde öncelikle akrep burcu olduğumu belirteyim. İntikam soğuık yenen bir yemektir onun için şahısla olay hemen sıcakken bir sürtüşmeye yada çatışmaya girmem beklerim ha bu 1 ay mı olur 2 ay mı olur bilemem ama beklerim baya bi insanların unutması lazım olayı o lavuğunda unutması lazım tabiki. Neyse diyelimki aradan 3 ay geçti gayet güzel bir zaman tüm olaylar unutulmuş olmalı ama benden zerre kadar şüphelenmemeliler ama bundan emin olmak lazım onun için öldüreceğim şahısa ufak bir zarar vermek lazım mesela arabası varsa kundaklamak gibi bakalım benden şüpheleneceklermi? evet arabayı kundakladım ama kimse ilgilenmedi çünkü ben o olay olduğunda evde hasta yatıyodum numara tabi hasta yatmak olayı tüm aileyi mahalleyi kaldırıyorum ayağa hastayım diye yataktan kalkacak halim yok o şekil yani yataktan kalkamam adamın arabasını nasıl kundaklayayım heheheheh Neyse herşey istediğim gibi gidiyo biraz iyiştim buda numara tabi ve aileme tatile çıkmam gerektiğini söylüyorum komşuların hepsini dolaşıyorum bir istekleri varmı diye çünküü izmirden antalyanın sıcak sahillerine gideceğimi dinleneceğimi söylüorum genellikle dedikodu yapacak insanları dolaşmaya özen gösteriyorum çünkü olay olduğunda onlar benim tatilde olduğumu bilecekler evet otobüs biletimi otel rezervasyonumu yaptırıyorum yolculuk vakti gelince gayet normal bir şekilde otobuse binerek gidiyorum antalyay geliyorum tabi sonrada aşka bir otobusle aynı gün dönüyorum yine izmire ve gecenin o ürkütücü karanlığından yararlanarak makdul olacak arkadaşımızın evine giriyorum bakıyorum mışıl mışıl uyuyor bir anda 3 ay öncenin tüm kini tüm intikam ateşi vucudumu sarıyo yanımda getirdiğim ekmek bıçağını çıkartıyorum ve karaciğerine zevkle saplıorum çığlık atamıyo tabiki ve zevkini çıkarta çıkarta bıçak darbelerini sallıyorum parmak izi bırakmamak için eldivenlerim var tabiki aynen çıkıyorum evden sessizce ve gecenin karanlığına karışıyorum ve ilk vasıtayla antalyaya dönüp tatilime başlıyorum dönünce tatilden haberi duyuyorum ve üzülüyorum hesapta çok üzgünüm çok dağ gibi adamdı ansıl oldu memleketin hali çok kötü oldu nolcak bizim bu halimiz kim koruyacak bizi diye yakınıyorum nerde bu devlet falan diyorum kimse ihitmal vermiyo tabi benim katil olduğuma hahahahahaha

Nasıl ama ? :mad: :mad: :mad: :mad:

atrık bu şekilde adam öldüremezsin herkes senden süphelenir :hhmanD
farklı bi yol bul ama buraya yazma......:vur

NoGranT

New member
saf çocuk manyakmısın sen nıye ekmek bıçağıyla cıgerlerıne saplıyon ığğğğğğğ zevkine tukuruyum ben senın salak dırek olara gırtlağını kes hem hıcses cıkmaz sadece kıkıkıkıkıkıkık seslerı cıkar o kadar :D:D:D:D ( kardeş salak mal dedııme alınmıyoursun demı )

ospeedyo

New member
Bende akrep burcuyum. Planın genel hatları ile güzel fakat eksik ve hatalı bir iki nokta var ki bunlarda seni 15 yıl cezaevinde tutmaya yeterde artar.
1.nokta otobüsle gidiyorsun ve tekrar otobüsle geliyorsun bu yanlış özellikle olay yaz aylarında gerçekleştirilecekse yapman gereken gittiğin yerden bir araç kiralamak olmalı. Daha sonra oteline giderek birkaç görevliyle konuşmanı tavsiye ederim özelliklede resepsiyon ve kat görevlisi her biriyle yaklaşık 1dk sürücek bi sohbet seni unutmamaları için yeterli olucak.Bu arada kapı görevlisiyle hiç konuşmaman ve kiraladığın aracı otelin yakınına parketmen gerekiyor kesinlikle oteldeki hiçbir çalışanın o araçla ilgin olduğunu bilmemesi gerekli. Sonra odana çık odanın kapısına rahatsız etmeyin etiketini as. Bu arada kat görevlisiyle ettiğiniz sohbet sırasında uzun bir yoldan geldiğini ve deliksiz bi uyku çekmek için sabırsızlandığını söylemeyide sakın unutma! odana girdikten sonra üstünü değiştir ve farklı bi kıyafet ile özellikle otelden ayrılırken mutlaka şapka tak ve kimsenin dikkatini çekmeden otelden uza. arabana bin ve olay yerine git yaz ayı olduğundan farklı plaka bi araç ile şehre dönmen dikkat çekmiycek aksine turist muamelesi görüceksin.
2.nokta otobüs işletmeleri ve garajlarda bi sürü mobese kamerası kullanılıyor bunlara otobüsle döndüğünde takılacaksın artı şüpheli konumuna düşersen diğer otobüs firmaları kayıtlarıda incelenir ve döndüğün anlaşılır ayrıca ummadığın anda biriyle karşılaşıp planın suya düşmeside çabası olur.
3.nokta vahşete gerek yok boş bir şırınga ile damardan hava enjekte ettiğinde kurbanın ölüm nedeni kalp krizi gibi görünecektir ve süpheyi azaltıcaktır.
Son olarakta aracınıza binerek otele geri dönebilir ve tatilinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz eeeeeeee nede olsa bu tatili şimdi hakettiniz. İçiniz rahat olsun siz soğunkanlılığınızı kaybedip bir hata yapmadıktan sonra kolay kolay bişey olmayacaktır.

NOT: Araç kiralama konusunda kimlik gerekicektir tatile gittiğiniz yerde oranın yerlisi olan bir arkadaşınızın olması ve aracı onun üzerine kiralamanız gerekir. artık onada yorgun olduğunuzu falan söyleyip başınızdan atarsınız.

halit81.5

New member
Bende akrep burcuyum. Planın genel hatları ile güzel fakat eksik ve hatalı bir iki nokta var ki bunlarda seni 15 yıl cezaevinde tutmaya yeterde artar.
1.nokta otobüsle gidiyorsun ve tekrar otobüsle geliyorsun bu yanlış özellikle olay yaz aylarında gerçekleştirilecekse yapman gereken gittiğin yerden bir araç kiralamak olmalı. Daha sonra oteline giderek birkaç görevliyle konuşmanı tavsiye ederim özelliklede resepsiyon ve kat görevlisi her biriyle yaklaşık 1dk sürücek bi sohbet seni unutmamaları için yeterli olucak.Bu arada kapı görevlisiyle hiç konuşmaman ve kiraladığın aracı otelin yakınına parketmen gerekiyor kesinlikle oteldeki hiçbir çalışanın o araçla ilgin olduğunu bilmemesi gerekli. Sonra odana çık odanın kapısına rahatsız etmeyin etiketini as. Bu arada kat görevlisiyle ettiğiniz sohbet sırasında uzun bir yoldan geldiğini ve deliksiz bi uyku çekmek için sabırsızlandığını söylemeyide sakın unutma! odana girdikten sonra üstünü değiştir ve farklı bi kıyafet ile özellikle otelden ayrılırken mutlaka şapka tak ve kimsenin dikkatini çekmeden otelden uza. arabana bin ve olay yerine git yaz ayı olduğundan farklı plaka bi araç ile şehre dönmen dikkat çekmiycek aksine turist muamelesi görüceksin.
2.nokta otobüs işletmeleri ve garajlarda bi sürü mobese kamerası kullanılıyor bunlara otobüsle döndüğünde takılacaksın artı şüpheli konumuna düşersen diğer otobüs firmaları kayıtlarıda incelenir ve döndüğün anlaşılır ayrıca ummadığın anda biriyle karşılaşıp planın suya düşmeside çabası olur.
3.nokta vahşete gerek yok boş bir şırınga ile damardan hava enjekte ettiğinde kurbanın ölüm nedeni kalp krizi gibi görünecektir ve süpheyi azaltıcaktır.
Son olarakta aracınıza binerek otele geri dönebilir ve tatilinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz eeeeeeee nede olsa bu tatili şimdi hakettiniz. İçiniz rahat olsun siz soğunkanlılığınızı kaybedip bir hata yapmadıktan sonra kolay kolay bişey olmayacaktır.

NOT: Araç kiralama konusunda kimlik gerekicektir tatile gittiğiniz yerde oranın yerlisi olan bir arkadaşınızın olması ve aracı onun üzerine kiralamanız gerekir. artık onada yorgun olduğunuzu falan söyleyip başınızdan atarsınız.
bu biraz daha iyi bakk. ama iğneyi kulağın içinden yaparsan :D iğne deliğini bulurlarsa kötü olurr

kyrtrkn

New member
arkadas ucusun sen neden gel git ypıyorsun iki bilet al bir mesela 21:00 diğer 00:00 sen herkese 21 de öldür 00:00 otobüsüyle git haa ne olur ne olmaz bir mola yerinde otobüse binme dererk 21:00 otobüüne binsen bu saatde orda olman lazım sende otobüsü kacırdım kacırdım dersin

MeRTeR_HaKaN

"Özel Harekat"
Bu basit Planla birini öldürecek olursan .
Güzel özgürlüğünü elinden alabilirim.çok Ufak ama can alıcı bir detayı atlamışsın.
O detay senin hemen 1. dereceden cinayetten yargılanman için yeterlidir.
iyi düşün derim

C0L0SSUS

Banned
bunların hepsini yaparsın poliside atlatırsın ama eve girmen çok zor gürültü yaptın mı işin biter

sauron61

New member
Otobüs biletleri görüntü kayıtları kendi arabanla gider gelirsen Benzinlikteki görüntü kayıtları herşey seni ele verir.

HTML