Çok Planlı Cinayet Nasıl? :D

khaos

New member
aileme zarar veren birini öldürürdüm bunu nasıl yapardım çook planlı bir şekilde öncelikle akrep burcu olduğumu belirteyim. İntikam soğuık yenen bir yemektir onun için şahısla olay hemen sıcakken bir sürtüşmeye yada çatışmaya girmem beklerim ha bu 1 ay mı olur 2 ay mı olur bilemem ama beklerim baya bi insanların unutması lazım olayı o lavuğunda unutması lazım tabiki. Neyse diyelimki aradan 3 ay geçti gayet güzel bir zaman tüm olaylar unutulmuş olmalı ama benden zerre kadar şüphelenmemeliler ama bundan emin olmak lazım onun için öldüreceğim şahısa ufak bir zarar vermek lazım mesela arabası varsa kundaklamak gibi bakalım benden şüpheleneceklermi? evet arabayı kundakladım ama kimse ilgilenmedi çünkü ben o olay olduğunda evde hasta yatıyodum numara tabi hasta yatmak olayı tüm aileyi mahalleyi kaldırıyorum ayağa hastayım diye yataktan kalkacak halim yok o şekil yani yataktan kalkamam adamın arabasını nasıl kundaklayayım heheheheh Neyse herşey istediğim gibi gidiyo biraz iyiştim buda numara tabi ve aileme tatile çıkmam gerektiğini söylüyorum komşuların hepsini dolaşıyorum bir istekleri varmı diye çünküü izmirden antalyanın sıcak sahillerine gideceğimi dinleneceğimi söylüorum genellikle dedikodu yapacak insanları dolaşmaya özen gösteriyorum çünkü olay olduğunda onlar benim tatilde olduğumu bilecekler evet otobüs biletimi otel rezervasyonumu yaptırıyorum yolculuk vakti gelince gayet normal bir şekilde otobuse binerek gidiyorum antalyay geliyorum tabi sonrada aşka bir otobusle aynı gün dönüyorum yine izmire ve gecenin o ürkütücü karanlığından yararlanarak makdul olacak arkadaşımızın evine giriyorum bakıyorum mışıl mışıl uyuyor bir anda 3 ay öncenin tüm kini tüm intikam ateşi vucudumu sarıyo yanımda getirdiğim ekmek bıçağını çıkartıyorum ve karaciğerine zevkle saplıorum çığlık atamıyo tabiki ve zevkini çıkarta çıkarta bıçak darbelerini sallıyorum parmak izi bırakmamak için eldivenlerim var tabiki aynen çıkıyorum evden sessizce ve gecenin karanlığına karışıyorum ve ilk vasıtayla antalyaya dönüp tatilime başlıyorum dönünce tatilden haberi duyuyorum ve üzülüyorum hesapta çok üzgünüm çok dağ gibi adamdı ansıl oldu memleketin hali çok kötü oldu nolcak bizim bu halimiz kim koruyacak bizi diye yakınıyorum nerde bu devlet falan diyorum kimse ihitmal vermiyo tabi benim katil olduğuma hahahahahaha

Nasıl ama ? :mad: :mad: :mad: :mad:

Zeytin

Zeytin&Limon
sanırım gerceklestiricem.. ama suan deil.. eline saglık bide akrep burcuymus :) ne bu ya akrepler seri katil sanırım :D bende oyle olcam zuhahaa

WARTOX

New member
Sence ve bence yakalanmaz olabilirsin ama polis işin peşine düşerse yakalamaları 3-5 gün almaz.. Çünkü tüm eş-dost-akraba araştırırlar.. Seninde tatile gittiğini öğrenirler ve biletleri fln kontrol ederler.. Aynı gün dönüş yaptığınıda öğrenirler, işte o zmn baş şüpheli olursun ve bunu bildikten sonra kanıtlamaları an meselesi.. Bu tip olaylarla ilgileniyosan genellikle gece 10-11 gibi DİSCOVERY de FBI dosyaları oluyor yada TRT de KANIT PEŞİNDE var kaçırma derim..

lordburgaz

New member
ip ucu bırakmadan imkansızdır
neler bıraktığın önemlidir.
sen kısacık bir şey anlattın
bu işi araştıranlar bu konularda sırf tecrübedirler herhalde

khaos

New member
teşekkürler dostlar tabiki bunlar bir hayal ürünü ama bunları yapmıycağım anlamınada gelmez nihihohahahahahaha :mad: :mad: :mad:

unalan

New member
olum sen kişiliğini kaybetmişsin kusura bakma ama bazı arkadaşların dediklerine katılıyorum anında enselenirsin.

sonzuxxi

New member
tüm suçlular suç mahalline bi gün geri dönerler dermiş polisler
icraattan sonra dolanma oralarda anında alırlar seni :D

nado

New member
kesinlikle yakalanırsın ben olay yeri inceleme tekniklerini yakından takir ediyorum ... her suçlu arkasında iz bırakır :sigara: ben komser kolombo

khaos

New member
unalan' Alıntı:
olum sen kişiliğini kaybetmişsin kusura bakma ama bazı arkadaşların dediklerine katılıyorum anında enselenirsin.
kardeş kişilikle alakası var sadece kurgu bunların hepsi her insanın içinde birazcık sadistlik vardır hayal ürünü yani:Sopa :Sopa :Sopa

ManigatöR

PlaYboY 69
varya bence bu planı kurmuş birine yapıcak bunu bizden fikir istiyor bence uzak duralım tehlikeli adam hehe ama khaos ama sen ne uğraşıyosunki ver bi tinerciye 200 YTL eline tutuştur 2 bidon benzin göster evi cayır cayır yansın işe yarıyo sen niye suçu üstüne alcan ki

HTML