Çeyrek Finalinde Fenerbahçe ile Galatasaray eşleşti. Turu kim geçer?

Çeyrek Finalinde Fenerbahçe ile Galatasaray eşleşti. Turu kim geçer.

• Kullanılan toplam oy
    96

oLdness_07

The Darkness
galatasaray kadıkoyde pek de awantajlı bir skor yakalayamadı açıkçası.. 0-0 beraberlik gol bile atamadı... derbinin son 10 yılına bakın anlarsınız ne demek istediğimi...fb deplasmanda gs yi devirir diye düşünüyorum..birde kalli genç takımı bozacak.. lincoln linderoth nonda gibi çok fazla pres yapmayan oyuncylar ilk 11 de olacak bu da bi etken.. gs berabere kalmasını sağlayan inanılmaz presiydi ... deplasmanda bunu göremeyeceğimizi düşünüorum açıkçası

тђє ¢яσฬ

New member
Ben bir Fenerbahçeli olarak gönlüm Fenrbahçeden yana tabiki doğal olarak da turu Fenerbahçe geçer diye düşünüyorum........ :goz:

terteren

Altın Üye
ankette bile eleyemiyo fener bu senede alamıyacak kupayı

bl@ckheart

New member
yaa valla aklım almıyor yıllardır hasretir bu kupaya ve fener diyenlere şaşıyorum:p:p:p bi o kadar daha hasret kalırlar sanırım

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
Liη & Liη;2568732' Alıntı:
Ya Beyler Turkiye Kupasından bahsediyoruz ne Fener'i

:hhmanD :hhmanD
fener kazansa bile kupayı alamaz ki.
yaa valla aklım almıyor yıllardır hasretir bu kupaya ve fener diyenlere şaşıyorum:p:p:p bi o kadar daha hasret kalırlar sanırım
bakın burda turu kim geçer diyor kupayı kim alır demiyor.fenerbahce gs ı gecer ama rizeye elenir sorun değil.gs a elendi dedirtmez en azından.sami yende 2 senedir kazanan fenerbahcenin orda gol atması kacınılmazdır.siz atmanız gereken en az 2 golü düşünün

kullanıcı

New member
galatasaray kaç seneden sonra fenerbahçenin sahasında beraberlik aldı; ama, kendi sahasında hiç şansı yok gibi. ah şu istatistikler.

HTML