1. Anasayfa
 2. Business

Warner Bros. Discovery’de Çalışanlarını İşten Çıkaracak

Warner Bros. Discovery’de Çalışanlarını İşten Çıkaracak
0

Warner Bros. Discovery, televizyon tarafında çalışanlarını işten çıkarmaya hazırlanıyor. Edinilen bilgilere göre şirket çalışanları haftalardır bu işten çıkarma için hazırlanıyor.

Son dönemde artan ekonomik kaygılar ve sektördeki dalgalanmalar onlarca büyük şirketin işten çıkarılmasına yol açtı. Şimdi de Warner Bros. Keşifşirketin Discovery markasının kablo TV Çalışanlarını işten çıkaracağı biliniyor.

Deadline’ın özel raporuna göre, çalışanlar zaten son birkaç haftadır bu işten çıkarma için hazırlanıyor. Önümüzdeki haftalarda işten çıkarmalar bekleniyor.

Warner Bros. Discovery çalışanları işten çıkarıyor

Warner Bros. Keşif; Discovery Channel, Sayın, araştırmacı keşif, Bilim kanalı VE Hayvan gezegeni gibi kablo ağlarının yanı sıra Gıda Ağı VE hgtv Aynı zamanda eski Scripps ağlarını da işletir. Ayrıca TNT, TBS VE gerçek yanı sıra eski Turner marka ağlar.

2022’de Warner Bros. iş gücünün dörtte birini işten çıkardı. Ayrıca, yıl içinde CNN’de bazı kesintiler oldu. Son haftalarda şirketin spor bölümünde 50 kişi işten çıkarıldı.

Intel bir kez daha toplu işten çıkarmaları duyurdu!

İşten çıkarmalara devam eden şirketin önümüzdeki haftalarda televizyon kısmında da önemli bir kesinti yapacağı öğrenildi.

Kaynak
https://deadline.com/2023/05/warner-bros-discovery-set-for-more-tv-layoffs-this-summer-1235375752/

Tepki Ver !
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  berbat
  Berbat
 • 0
  _zg_n_m
  Üzgünüm
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir