1. Anasayfa
 2. Sosyal Medya

TikTok’ta Sadece Video İzleyerek Para Kazanabilirsiniz!

TikTok’ta Sadece Video İzleyerek Para Kazanabilirsiniz!
0

Son yılların yükselen trendi TikTok‘ta saatlerini geçiren kullanıcılar artık bunu yaparken de para kazanabilecek. Ubiquitous adlı bir ajans, TikTok videolarını 10 saat izlemek için saat başına 100 dolar ödeyeceğini açıkladı.

Sosyal Medya hesapları arasında benzersiz bir kitleye sahip olun. tik tokBugün siyasetçilerden gençlere kadar birçok yaştan ve meslekten insan var. Özellikle belirli yaş gruplarında TikTok videolarını izleme süresi arttıkça bir ajans, kullanıcılara bu videoları izlerken ödeme yapmayı teklif ediyor.

Influencer pazarlama şirketi her yerdegünlük olarak, yeni ortaya çıkan trendleri çok daha kolay keşfetmek için. 10 saat TikTok videosu izlemeyi kabul edenler için saat başı 100 dolar ödeyeceğini açıkladı.

Bir TikTok videosu izleyerek günde 1000 dolar kazanabilirsiniz!

Influencer pazarlama şirketi Ubiquitous, TikTok‘ta yeni trendleri takip etmeyi çok daha kolay hale getirmek için bir yarışma düzenliyor. Şirket, yarışma katılımcıları arasından seçilecek belirli kişilere günde 10 saat, saatte 100, yani toplamda TikTok‘ta gezinmeleri şartıyla sağlayacak. 1000 dolar öde TikTok-watching-job?utm_source=webtekno” rel=”nofollow” target=”_blank”>teklifler

Bu Ubiquitous yarışmasına katılmak için belirli koşullar vardır. Bunlar; Şirketin YouTube kanalına abone olun, neden sizi seçmeleri gerektiğine dair 50-100 kelimelik bir makale yazın. VE Ubiquitous’u yarışmaya katıldıklarına dair bir tweet ile etiketleyin.

Bunu Twitter‘da paylaşmak isteğe bağlı bir gereklilik olsa da şirket değerlendirme sürecinde artı olacağını söylüyor. her yerde yapılan TikTok-watching-job?utm_source=webtekno” rel=”nofollow” target=”_blank”>ilanda; TikTok hesabı olan, platforma aşina, trendleri takip edebilen ve eski trendlerle benzerlikler görebilen birini aradığını söylüyor.

Yarışma başvuruları. 31 Mayıs’ta sona erecek.

Geçen yıl ona saati 50 dolar teklif ettiler.

Geçen yıl TikTok videoları izleyecek birini bulma arayışında olan Ubiquitous adlı şirket, üç gün boyunca günde 12 saat TikTok videoları izleyecek birine saati 50 dolar ödemeyi de teklif etmişti.

Kaynak
https://www.techspot.com/news/98779-agency-offering-three-persons-1000-scroll-TikTok-10.html

Tepki Ver !
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  berbat
  Berbat
 • 0
  _zg_n_m
  Üzgünüm
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir