ZwCAD 2006 Pro DC112006

eccen

New member
Üreticinin açıklaması:
IntelliCAD 6 tabanlı olan ZwCAD Mimarların, Mühendislerin, Tasarımcıların ve DWG formatlı çizim yapan tüm profesyonellerin akıllı seçimidir. ZwCAD'nin tabii dosya formatı .DWG'dir, böylece mevcut bir DWG dosyası açıldığında format dönüştürülmesi ve veri kaybı yoktur. ZwCAD yüksek düzeyde AutoCAD komut seti uyumludur, bu uyumluluk aynı zamanda program uygulamaları AutoLISP ve ADS için de geçerlidir. Bu her türlü alışkanlıklarınızla DWG dosyalarınızı bildiğiniz AutoCAD komutları ve uygulamaları ile anında çalışabilmeniz demektir.

ZwCAD Dili:
İngilizce

Sistem Gereksinimleri:
Microsoft Windows 98/2000/XP veya Windows NT 4.0 (Tavsiye edilen: Win 2000 veya WinXP), Pentium MMX 200 veya üzeri, 64MB bellek veya üzeri (Tavsiye edilen:256MB), 100MB Sabit disk alanı veya üzeri.

Gelişmiş Özellikler
ZwCAD 2006 Profesyonel ZwCAD 2006 Standart'ın tüm özelliklerini barındırır ve katı model uygulamaları için uygundur.

ACIS Desteği
Yüzeyler, Bölgeler ve katılar gibi ACIS objelerini ASCII (.sat) formatlı olarak ACIS dosyalarına verebilir veya alabilirsiniz.
Standart ACIS modellerini ZwCAD içine alabilir veya dışarı verebilirsiniz. Diğer Katı model uygulamaları'nda da açabileceğiniz 3D modellerinizi .sat formatında kaydedebilirsiniz.

VBA (Uygulamalar için Visual Basic) Desteği
ZwCAD VBA'nın tam olarak Visual Basic sözdizimi, standart formları ve ActiveX Control desteği vardır.

Size:54 Mb

http://rs54.rapidshare.com/files/12652336/ZwCAD.2006.Pro.DC112006.rar

Alıntıdır.

adres63

New member
emeğine sağlık

alternacad

New member
Alternatif CAD (zwcad,gstaricad,bricscad,4m,cadian)

Uzun zamandır şirketimizde fiyatından ötürü lisanssız yazılım kullanıyorduk. Son günlerde baskınların sıklaşmasından duyduğumuz korkuyla alternatif arayışına girdik ve Türkiye'de satışta olan bir çok alternatifi denedik(bricscad,gstaricad,cadian,zwcad,4m intellicad,adeko intellicad). Uzun süredir autocad kullanıcısı olmamızdan dolayı bu konuda da çok geniş tecrübelerimiz var. Aslında programları ilk kurup yükledikten sonra sanki hiçbirinin birbirinden farkı yokmuş gibi geliyor. Hepsi aynı şeyi söylüyor, işte l'ye basın autocaddeki gibi çizgi çizsin gibi çok basit birşey. performansı nasıl, lispler çalışıyor mu, vba yapılabilir mi? ne kadar da bir güncelleme çıkıyor, türkiyede ve dünya da kaç kullanıcısı var gibi. performans açısından baktığımız da elimizde bricscad ve zwcad kaldı. daha sonra lisp ve vba uygulamalarına baktık ve bu konuda bricscad çok önde kaldı; fakat bu konu seçim için yeterli olamazdı.Alternatif bir program arıyorsanız teknik servis çok öenmlidir. İki firmayı da telefonla aradık. Birincisi zwcad, autocadokulu.com diye bir site türkiyede satıyormuş.Menü uygulamaları ve komutlarla ilgili bir soru sorduk, biz size hemen döneceğiz dediler ve hala bekliyorum. Bricscad Türkiye'yi aradım. Mechsoft mekanik ve bilişim çözümleri diye bir firma temsil ediyormuş. telefonda problemimizi anlattım (ki problem değildi aslında), firma telefonda beklediğim çözümün cevabını verdi. Bununla yetinmedim, bir daha aradım ve yine telefonda cevabımı aldım. Sonrasında ne mi oldu? İlginç bir şekilde mechsoft'tan aradılar ve herhangi bir probleminiz var mı dediler. Gerçekten çok şaşırdık ve daha fazla düşünmeden 5 adet pro lisansı aldık. İşte burası Türkiye, satıcı var satıcı var. Firmalar için teknik desteğin ne kadar önemli olduğunu düşünerek sizinle paylaşmak istedim.

HTML