Zinc 1.1 Full Arşiv [3 Boyutlu Atari Oyunları]

beshkempir

HH Clan Team
white_sun' Alıntı:
yav kardeş ben bu oyunları indiriyom ama nasıl oynıcamı bulamadım :(
yardım edebilir misin?
ilk başta zinc 1.2 yazan emulatörü indiriyosun. sonra alttaki herhangi bi oyunu indiriyosun ilk indirdiğin zinc 1.2 emulatörünü açıyosun içinde ROMS isminde bi klasör var onu açıyosun ve sonra indirdiğin oyunu zipli halini hiç değiştirmeden bu klasörün içine atıyosun. dahasonra geri dönüp tekrar zinc.exe olan yere tıklayıp emulatörü açıyosun yüklediğin oyunu bulup içinden ve play diyosun. oyun açıldıktan sonra 5 tuşuna basıp jeton alıyosun sonra 1 tuşuna basıyosun ve oyuna başlıyosun

PaPa RoaCH

New member
güzel paylaşım saol arkadaşım benim bilgisayarda zinc var ve street fighter ex serisini oynamanızı tavsiye ederim süper....

ertugrul24

New member
iyi güzel herseyde arkadasım bu tekken 3ü indirdim ekran minnacık ve çok yavas hareket edıyolar vede ayarlardanda bısey anlamadım çünkü okunmuyor minicik ekran çıkıyor benı bu konudada acıl aydınlatırsan sevınırım e-mail at olurmu [email protected] tesekkur ederım

timexp

New member
2 oyun vardı, biri 3 boyutlu futbol oyunuydu, uluslararası takımla seçiliyordu. Biraz ağır bir oyundu, yani kontrol edilmesi açısından. Atari salonlarında (benim oynadığım) çift jetonla oynatılırdı.

Diğer oyun da Nba takımlarını seçebildiğimiz bir oyundu.
Belirleyici özelliği de indianayı seçerdi çoğunluk, kel bir üçlükçüsü vardı diye.

Bu oyunları bulan, bilen biri varsa yazabilir mi? Adlarını anımsamak da yeter aslında.

HTML