Zidane nin yerinde siz olsaydınız...

Siz, Zidane'nin yerinde olsaydınız, ne yapardınız?

• Kullanılan toplam oy
    46

G.N.K

New member
bilindiği gibi FIFA 2006 World Cup Germany final maçında, Fransa ile İtalya oynadı. ve yine bildiğimiz gibi Zidane, Materatzi ye sağlam bir kafa attı. ve de adamın harbidende son maçı, ve son kırmızı kartı oldu... Materatzi ile bir pozisyonda karşılaştılar. aralarında biri birisini çekti. sonra pis bir şekilde bakıştılar. ve zidane hafif bir koşuyla uradan uzaklaşmaya başladı. aniden durdu ve geriye göndü. gelmekte olan Materatzi nin kalbine doğru bağlam bir kafayla yere yıktı. Belli ki Materatzi, Zidane a italyanca bir küfür etmişti ve Zidane de italyancayı iyi biliyordu. ve bunun sonucunda kırmızı kartla oyun dışı kaldı.

Peki siz Zidane nin yerinde olsaydınız, ne yapardınız?

crazyharun

New member
sn maçım we sessiz kalırdım.nası olsa ikisi de fotbol otoritesi dimi? gelecek zamanda bi yerde karşılaşacaklar :D

Elensu

New member
Bence Zidan Yapabilecegi en guzel seyi yapmis iste,Adam Son Macinda bile Tarih yazmayi Basardi:D

G.N.K

New member
arkadaşlar bu konu hakkındaki yorumlarınızı sormuyorum. kendinizi ounn yerine koyun ve ne yapardınız diyorum. eğer yorum yapmak istiyorsanız forumda başlık var. burda şıklara göre cvp verin. vede mümkünse oy kullanın...

DeRSaaDeT

Islambol
zidane'nın yaptığının aynısını yapmazdım burada şahsi durum değil bi ülkenin meselesi söz konusu dolayısıyla sağ duyulu düşünseydi iyi olurdu bi anlık tahrike kapılarak vurması kötü oldu sanırım ben de ona küfrederdim ;)

tigerblack

New member
materazzi koşarken vücudumla yüklenir onu yere düşürmeye çalışırdım. daha sonra üstüne düşerken parmağımı gözüne sokardım bunun üzerine oyundan en az 5 dakika düşerdi...

DOGİ

New member
zidanenın yerinde olsam o esna da tekme tokat döverdim zaten futboluda bıraktıdünyada bi ilki gerçekleştirirdim

YEDİKULE

New member
arkadaslar sızlerı faır play e davet edıorum yaa futbol oynayan arkadaslar bare sız yaomayın bnde amator bır kulupte oynuyorum ve bana edılen kufurde hıc bırsey yapmazdım ettıyse ettı o kufuru gerceklestırebılıcekmı ?? yooo

HTML