ZEUS tüm kadınlar onun:D

bangbang13

New member
eski yunan tanrılarından savaş tanrısı ares ve şarap tanrısı dionisis oturmuş bir yandan muhabbet ediyorlar bir yandan da tavla atıyorlarmış Lakin ikisinde de abazalık hat safada olduğundan 2-3 asırdır ikisinde de tık yokmuş nerde güzel tanrıça varsa hepsi tanrıların tanrısı zeus un peşindeymiş Artık canlarına tak eden diğer erkek tanrılarda zeusa inceden kıllanıyorlarmış ama korkularından bişi diyemiyorlarmış . Neyse bunlar tavla oynarkene birden uzaktan bir dilber belirmiş bir de bakmışlarki geçen kız güzellik tanrıçası afroditmiş. Dionisis inde abazalık tavanda olduğundan ares e gel biz buna tecavüz edelim zeus ta ne yaparsa yapsın canıma tak etti demiş.En az dionisis kadar abaza olan Ares hemen atlamış tamam demiş.Ama ilk ben davranıcam demiş.Dionisis olmaz öle şey ilk ben yapıcam falan derken Ares demişki: 'Bilader gel zar atalım kim büyük atarsa o götürsün manitayı' taman demiş Dionisis ve ilk zarı atmış 5-5 dionisis sevinmiş içinden 'nasıl olsa ares benden büyük zar atamaz' demiş.
Ardından ares: 'vay anasını satayım 5-5 attı herif ,dur ben bi zar tutayımda şu şerefsiz sarhoşa
görsün günü' demiş içinden ve zarı bir sallamış 6-6 .Ares hemen sevinmeye coşmaya başlamış. Zafer marşları söylüyormuş bir yandan 'yendim şişirdim dolma yaptım pişirdim kuuuuraaabiiiyeeee dionisis kurabiyeeeee dionisiiis kurabiyeee kurabiyeee derken, birden ortalık kararmış depremler olmaya başlamış yanardağlar patlamış meteorlar düşmeye şimşekler çakmaya başlamış .Aniden gökten 2 tane dev zar düşmüş birde bakmışlarkı 7-7 :D :D :D

fıkra alıntı ama kendi yorumumla anlattım teşekkürüde hak ediorumdur heralde

ManigatöR

PlaYboY 69
ben pek gülmedim yada tam okuyamadım olabilir

arkadaşlar biraz büyük font kullanırmısınız uzun yazılarda please

1sc0rp!tX

Altın Üye
BEnde bi şey anlayamadım yaff..

araghorn-g

Pentaxian
abazalar sevine dursun zeus olaya el koymuş.. ha ha haa...

HTML