Zayiflamanin Bir Yolu Mutlaka Uygulayin

goodnight

New member
5 Kilo Limon Ve 40 Dis Sarimsak Buluyn .limonlari Plastik Limonlukta Sikin.sarimsaklari Metal Deymicek Sekilde Elinizle Soyun Ve Tahta Havanda Ezin.5 Kilo Liomondan 2 Litre Su Cikmasini Salayin Yani Tamamlayin 2 Litreye .2 Litre Bir Sisieye Ezdiniz Sarimsaklari Ve Limon Suyunu Katin.sise Gunes Isigi Almamali Bunu Folya Kagidi Ile Sarin Kapagini Kapatin Ve 1 Ay Boyunca Hergun Calkalamak Sartiyla Bekletin .kapagini Acmayin.1 Ay Sonra Sabah Lari Kalktiginizda Ac Karna Yarim Fincan Icin Ve Ictikten Sonra En Az 1 Saat Hic Birsey Yeyip Icmeyin.bunu Dietle Birlikte Yaparsaniz Hizli Kilo Vericeksiniz Ve Ayni Zamanda Damr Tikanikligi Yasayan Kisiler Icinde Cok Faydalidir.bu Uygulamayi 2 Litre Bittikten Sonra 1 Ay Bosluk Birakartak Tekrar Yapin .uzun Sureli Arka Arkaya Yapmayin Cunku Damarlari Acma Ozelligi Oldugu Icin Incelme Olur Birkere Uygulayin 1 Ve Ya 2 Ay Ara Verintekrar Uygulayin Goruceksiniz Farki Ben Denedim Faydasini Gordum Ve Verdim Kilolari Dieti Biraktiktan Sonrada Almadim Benim Gibi Cok Kisiye Uygulattim Ve Herkez Basarili Oldu Umarim Sizede Faydali Olur

VoyVoy

FoRuM MüHeNDiSi
arkadaşlar bu karışımın kimine faydası kiminede epey zararı oluyo dikkat edin ilk günde değişik birşeyler olursa dire kdoktora başvurun ziira benim yakınımın başına çok kötü şeyler geldi ölümden döndü diyebilirim lütfen dikkat edin sizinde canınız yanmasın

asitenol

New member
aç karına limon ve sarımsak ne kadar mantıklı bilemiyorum. üstelik bir de koku ekleyince. hiç denenmez.

speclyzer

New member
bu da daha basit bi yol;
Sabahları aç karnına bir bardak sıcak(içilebilecek sıcaklıkta) suyun içine biraz limon sıkın ve için tabi içebilirseniz eğer. sabah zaten mide boş oluyo bide bunu içtiğimde insanın içi kıyılıyo

Thebadboy2

New member
Kardeşim Birde Bu Bulunmuş Zayıflanmak İçin:D

İlk Önce Evde Paranı Hazırlıyorsun otobuse koşa koşayada yuruyerek ayakların acılacak sekılde gıdıyorsun ve otobuuse bınıyorsun:D otobus gıderken sallam atıtreme yaparkene kılolarında arınılıyormuş.. Ben Demiorum Haberlerde İzledim:D:D

sysmakk

New member
5 Kilo Limon Ve 40 Dis Sarimsak Buluyn .limonlari Plastik Limonlukta Sikin.sarimsaklari Metal Deymicek Sekilde Elinizle Soyun Ve Tahta Havanda Ezin.5 Kilo Liomondan 2 Litre Su Cikmasini Salayin Yani Tamamlayin 2 Litreye .2 Litre Bir Sisieye Ezdiniz Sarimsaklari Ve Limon Suyunu Katin.sise Gunes Isigi Almamali Bunu Folya Kagidi Ile Sarin Kapagini Kapatin Ve 1 Ay Boyunca Hergun Calkalamak Sartiyla Bekletin .kapagini Acmayin.1 Ay Sonra Sabah Lari Kalktiginizda Ac Karna Yarim Fincan Icin Ve Ictikten Sonra En Az 1 Saat Hic Birsey Yeyip Icmeyin.bunu Dietle Birlikte Yaparsaniz Hizli Kilo Vericeksiniz Ve Ayni Zamanda Damr Tikanikligi Yasayan Kisiler Icinde Cok Faydalidir.bu Uygulamayi 2 Litre Bittikten Sonra 1 Ay Bosluk Birakartak Tekrar Yapin .uzun Sureli Arka Arkaya Yapmayin Cunku Damarlari Acma Ozelligi Oldugu Icin Incelme Olur Birkere Uygulayin 1 Ve Ya 2 Ay Ara Verintekrar Uygulayin Goruceksiniz Farki Ben Denedim Faydasini Gordum Ve Verdim Kilolari Dieti Biraktiktan Sonrada Almadim Benim Gibi Cok Kisiye Uygulattim Ve Herkez Basarili Oldu Umarim Sizede Faydali Olur
ne diyon la.... sıçarım direkt bunları yaparsam...

cz5

New member
maranki olmuş herkez

metobolizması aynı olmayacağı gibi zayıflamasıda aynı olmayacaktır

*\ReaLLieS/*

New member
tehlikeli bir karışım ayrıca o 1 ay boyunca hava almadan ne hale gelir ne tarz bakteriler üretir nasıl bir koku oluşturur bilemiyorum

WhiteAngel

PASAKLI KONTES
ben değil ama annem denedi tabi zayıflaöak için değil damar tıkanıklığı için amaepey kiloda verdi...işe yarıyor yani içmek marifet o ayrı konu ...bir aylık sarımsak kokusu nasıul olur acaba..:p

ariescusjr

New member
Bende bir zamanlar(2 yıl önce) 108 kiloydum ve 5 ayda 78 e indim.Şu an 82 yim.Kilo vermenin en güzel yolu bence şudur ;

Sabah kahvaltısını iyi yapın.Aralarda diet bisküviler(altınbaşak,form),elma vb meyvelerden 1 adet tüketebilirsiniz.

Canınız çok yemek istiyorsa gün içinde şekersiz sakız çiğnemeyi unutmayın.Bu hem bağırsak hareketlerinizide düzene sokacaktır.

Dostlarınızla kıramayacağınız bir ortama girdiniz ve kocaman bir profiterolu götürdünüz.Afiyet olsun yiyin.Ama şunu da unutmayın akşam sadece cacık türü bir şey yeme hakkınız var.8 den sonra bir şey yemeyin.Yemek isterseniz meyve ile buna engel olun.

Yemeklerden 15 dk önce "dereotu" yiyin.Dereotunun acayip tok tutma özelliği var.

Bol bol su içmek ve doktor Mehmet Öz ün de dediği gibi 10.000 adım atmak gerekiyor.Asansör,yürüyen merdiven ve en önemlisi eve gelmeden 1 durak önce inip yürümek önemli bir adımdır.

Kızartma yedikten sonra mutlaka çiğ domates yenmeli.Bu,kızartmanın içindeki kötü kolestrolü iyiye çeviriyor.

HTML