YurtDışından Sipariş [YARDIM]

bad boy

New member
Slm Arkadaşlar... Ben yurtışından tel.sipariş etmek istiyorum. malum yurtdışından sipariş ler ucuz oluyor:001_rolleyes:.. Ben çanakkalede oturuyorum internetten 1 adet iphone 3gs almayı dusunuyorum ama internetten araştırdığımda her kafadan farklı bir ses çıkıyor gümrükten teli alabilmek için telefonun maliyeti kadar vergi veriyorsun filan. pasaport ustune kayıt mı ne yapılıyormuş. doğrumu? babamın pasaportu var onun ustune olurmu??
Çanakkaleden gümrüğe Nasıl ulaşacaım?? kapıya geliyormu?? gelmesi İçin ne yapmalı ? birde turkiyeye kolay sipariş verebilen site biliyormusnuz? yardımcı olursanız sevinirim....

motomania

New member
bildiğim kadarıyla pasaport üstüne oluyor ve 200 € geçen mallarda ergi ödüyorsun ama yüzde kaç bilmiyorum

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
kardeş,
bu işin piri e-bay,üye olacaksın,siparişten önce e-bay hakkında çok yalayıp yutacaksın.Ben bir çok elektronik ürünümü 1 senedir e-bay dan alıyorum.Garanti sayılabilecek bir alışveriş.Ama bu arada paypal a da üye olacaksın.Katını falan tanıtacaksın.Yani paypalıda yutacaksın.Tek tek anlatmak sayfalar alır,bizimde bu kadar vaktimiz yok.
Gümrüğe gelince,
Şakirin yerini bildin mi?İskele de....
Hemen 10 adım iskele tarafında gümrük.
Neler getirdim?sorusuna ceap,
i-pod
i-pod çakma
20gb lık bellekler,arıalılarını iade ettim,yenisi geldi,
fm transmitterleri 6 dolardan satıyorlar,ücretsiz kargo ile :) burada en ucuzu 30 tl,
veeee
i-phone
ama çakmasını getirsemde hala canavar....(40 dolara aldım :) )

bir dalarsan çıkamazsın,oksijenin bol olsun..Teknosa evine götürsün,hepsi yarı fiyatından ucz,
abd lilerle iş yapma,nakliyeyi analarının nikahını isterler.
Oku...Oku...Oku....

Arkan72

New member
Degazor çok doğru demiş vallahi.

Ben de yakın zamanda bu işe sardım; geçtiğimiz günlerde ise bir site buldum ama ne kadar iyi bilemiyorum. Duyurusunu aşağıya koyayım; acaba bu siteyi daha önce kullanan oldu mu?

Amerika’dan alışveriş yapmak için daima ücretsiz Viadress.com sitesini kullanıyorum çünkü bu site size ücretsiz olarak sanal bir Amerika adresi temin ediyor, böylece istediğiniz Amerikan dükkanından ya da eBay satıcısından alışveriş yapabiliyorsunuz; Viaddress de siparişlerinizi sizin evinize yönlendiriyor.

VIAddress : The Global Leader in Package Forwarding adresinden siteye ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Üyeliğinizin hemen ardından Amerika’daki sanal sipariş adresiniz e-mailinize gönderilecek. Bunun yanı sıra, uluslararası kredi kartlarını kabul etmeyen Amerika dükkanlarından alışveriş yapmak isterseniz Viaddress istediğiniz ürünleri hiçbir komisyon eklemeden sizin yerinize satın alabilir. Bu sistem gerçekten çok faydalı! İnternet sitesine bir göz atın: VIAddress : The Global Leader in Package Forwarding

drankulata

New member
Yurtdışından telefon sipariş etmek için VIAddress : The Global Leader in Package Forwarding u deneyebilirsin bence de. Örneğin Amazon.com ve Ebay.com alışverişlerinde kullanılabiliyor ve gayet güzel işliyor. Siteye üyelik ücretsiz. Sana sanal bir Amerika adresi temin ediyorlar, böylece istediğin Amerikan mağazasından ya da eBay satıcısından alışveriş yapabiliyor ve paketini kolayca Türkiye'ye ulaştırabiliyorsun. Hatta eğer uluslararası kredi kartlarını kabul etmeyen Amerika mağazalarından alışveriş yapmak istersen Viaddress istediğin ürünleri komisyon eklemeden satın alıp sadece taşıma ücretini ödemen karşılığında paketi sana ulaştırıyor. Bu adrese de bir göz atabilirsiniz bence. Saygılar.

luchien

New member
Merhaba,
Eğer Amerika'dan internetten alışveriş yapmayı düşünüyorsanız, Viaddress.com ücretsiz denemelisiniz.
Bir kaç arkadaşım Amerika'dan bir şeyler alırken kullanıyor viaddress.com'u çünkü çoğu Amerikan mağazası yada ebay üyeleri Amerika dışına gönderim yapmıyor.
Nasıl oluyor anlatayım, önce viaddress.com adresine giriyorsunuz ve size bir Amerika adresi veriyor. Sonra aldığınız ürünü oraya postalatıyorsunuz, sonra Viaddress size postalıyor. Alternatifleri arasında en ucuz olan servis bu.
Tavsiye ederim

HTML