yurdışında ünüverste okuyabilirmiyim

link_me

New member
Mrblar ben öncelikle kendimden bahsedeyim birazcık 17 yaşındayım k.maraş meslek lisesi bigisayar bölümündeyim 4.sınıfa geçtim ben Allah kısmet ederse inş. ünüversteyi yurtdışında okumak istiyorum. beni ne olursunuz bilgilendirin ne kadar para cıkar nasıl bir egitim olur kaç yıl egitim alırım hangi ünüversteler iyi olur ben gittigim yerde hem ucuz masrafı az olmasını istiyorum hemde çalışmak istiyorum beni ne olur geniş bir bilgilendirin Allah rızası için.

xonox

New member
hangi ülkeyi düşünürsün önce onu söyle de ona göre bakalım bence

ama farketmez her ülke olur diyosan başka tabi :)

link_me

New member
para konusundan çok masraflı olmayan bir ünüverste düşünüyorum tabi hemde calışmak istiyorum

albatros48

New member
arkadasım ben yurdısı eğitim danısmanlık sırketınde calıstım sen turkıyede herhangı bır unv kayıt yaptırdın mı? malıyetlere gelınce ben genelde amerıka uzerınde sana bılgı verebılırım unv. malıyetleri senın hangı eylette okumaktan ıstemenden yeme ıcme dahıl olmasından gıbı cesıtlı krterler senın malıyetını belırler

hangı boumde okumak istemen gıbı krıterler senın malıyetını ortaya koyar burs mevzusunu dusunme ancak amerıkada okmaya basladıktan sonra basarına gore burs verırler

P_R_E_N_S

New member
Ben bir sene Bosna Hersekte okudum. bu ara Bosnadaki okuluda YÖK tanımış. ucuz diye millet gidio ama ben hiç memnun kalmadım arkadaşlar . Bi fakülte resmi gösterilkiodu istanbul şubesinde .. Dudağınız uçuklar o derece dehşet 5 ayda biticek kampüs falan dediler öyle gittim...

Sonra bi baktık. eskiden vergi dairesi olarak kullanılan bi binayı fakülte yapmışlar. benim dersanemden daha küçük... hazırlık binasıda eskiden fabrikaymış...

Ha bina çok önemli mi? değil tabi...

Yurt dışı denince farklı bişiler görmeyi hedefler insan. YOK usta YOK okul Türk kaynıyo.. Dil öğrenemiyosun. Spor salonu yok... Amfi yok.... kimlik kartları normal kağıt pvc kaplanmış..

Güzel sanatlar bölümü falan yok ... ben pişman oldum arkadaşlar aman diyim....

Yurt dışı die sakın aldanıp gitmeyin bi senenize yazık olur..( international university of sarajevo )

şimdi Kültür Üniversitesindeyim hem eğitim olsun hem üniv. hayatı olsun tek geçerim...

illa yurt dışına çıkcam diosan .. Singapour.. İspanya veya Kanada da oku . Work and Travel de yaptım kanada güzel yer üniv. i de iyi

HTML