Youtube'a tıpkı eskisi gibi girme ... 15 snde

virgo2000

New member
1. C:\Windows\System32\Drivers\Etc\ klasörüne girin. Klasör içerisinde "Hosts" isimli bir dosya göreceksiniz. Eğer dosyayı göremiyorsanız sistem dosyaları gizlidir. Klasör seçeneklerinden geçici olarak görünür hale getirin. bunun için herhangi bir pencereden araçlar/klasör seçenekleri/görünüm sekmesinden gizli dosya ve klasörleri gösteri işaretle.

2. Dosyaya sağ tıklayın ve "Birlikte Aç" seçeneği üzerinden Notepad ile açın.

3. Dosyada başka hiçbir yerde değişiklik yapmadan sadece en sona şu satırı ekleyin:

208.117.236.69 youtube.com www.youtube.com

4. Dosyayı kaydedip kapatabilirsiniz.

yüce_türk

Banned
ya bunu deneyen bi yazsın yaw . güvenemiyorum. system mistem dosyası oldumu tırsıyom arkadaş . bu işin ehli bi insan yada deneyen birileri cevap verirse sevincem ya :(

dns leri değişiyom bi giriyor bir girmiyor . bunu deniyim iyi biseyse . ama tırsıyom valla . sistem dosyasına ben girmiyom bile bisey olur molur diye :)

GLoryBoy

New member
kardeş firefox ta açmıyor ama explorer de çalışıyor saol.

Yeşil Gözlü

Altın Üye
ya bunu deneyen bi yazsın yaw . güvenemiyorum. system mistem dosyası oldumu tırsıyom arkadaş . bu işin ehli bi insan yada deneyen birileri cevap verirse sevincem ya :(

dns leri değişiyom bi giriyor bir girmiyor . bunu deniyim iyi biseyse . ama tırsıyom valla . sistem dosyasına ben girmiyom bile bisey olur molur diye :)
olm bukadar tırsak olmican ben senin gibi tırsak olsaydım bilgisayarın hiçbiryerini öğrenemezdim gerçi her yeri öğrenene kadar en az bi 20-30 kere format atmışımdır o ayrı tabi ama sonuçta bilmediğim yerler çok azaldı pc de denemekten asla çekinme zaten bikaç satır bişey yazmakla sistem çökmez merak etme :goz: sadece bir sistem dosyasını bozuğuyla değiştirirsen pc çöker okadar [o bile başıma geldi yani ama deneyerek öğrenmek en iyi yol] ayrıca daha önce denemiştim çalışıyor

virgo2000

New member
olm bukadar tırsak olmican ben senin gibi tırsak olsaydım bilgisayarın hiçbiryerini öğrenemezdim gerçi her yeri öğrenene kadar en az bi 20-30 kere format atmışımdır o ayrı tabi ama sonuçta bilmediğim yerler çok azaldı pc de denemekten asla çekinme zaten bikaç satır bişey yazmakla sistem çökmez merak etme :goz: sadece bir sistem dosyasını bozuğuyla değiştirirsen pc çöker okadar [o bile başıma geldi yani ama deneyerek öğrenmek en iyi yol] ayrıca daha önce denemiştim çalışıyor
heheehe aynen :)

HTML