Your map [maps/???.bsp] differs from the server's Hatası

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Arkadaslar bazı offical olmayan mapler sunucuda aktifken girmeye calıstıgınızda sizin cs nizdeki map ile isim aynı ama icerik farkli oldugundan bu hatayı alabilirsiniz.

Sizler konu acmadan ben size çözümünü acıklayayım istedim.

Oyunu tamamen kapatıp Hata veren bsp dosyasını mevcut dızınden /maps klasorunden bulup silin. Ardından Steam klasörü altındaki clientregistry.blob dosyasını silin.

Sımdı oyunu acıp sunucuya baglanırken ılgılı dosyayı tamamen cekmesını bekleyın sorun tamamdır :goz:

aKs!

New member
Kardeş O kadar Uzun Bi İş Değil..

oyundayken Sunucu 'Ya Baglanmayın Maps Klasöründen .bsp Yi Yedeğe Alın Silmeyin Ne Olur Ne Olmas ..

Sunucu ya Baglanın Mapı cekeceksiniz :goz:

bjkser

New member
kardeşım selam alkum dedıgınız gıbı zararlı olan yanı onu etkıleyen dosyayı sılıyorum ve sonra kardeş o dosya sılındıgı ıcın bu sefer oyun hıc ccalışmıyor ne yapmam gerek sıldıgım dosyada cl_dlls/client dll ne yapmam gerek

Jr.Axi10

New member
"Ardından Steam klasörü altındaki clientregistry.blob dosyasını silin."

bende steam die bi klasör yoq:S

rFk_17

New member
client.dll yi silersen işin zor oyunu açmayabiilr sen oyunu yeniden kurmayı dene olmazsa yine sadece map dosyasını sil o kendi yüklesin

HeLLFire!

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Bende Zaten Öyle Yapıyorum..Sonrada İnterntten İndiriyorum Tekrar O Mapi:D

adem meral

New member
bi işe yaramadı kardeş yaaw walla rusca bilsem sorunu çoktan halletmiştim abi adamlar her boku biliyo yaa google çeviriden rusca araştırdım ama yazılar rusca oldugu için sorunu haledemedim. :(

hasan özer

New member
Arkadaşlar bende steam diye bi klasör yoktu. fy_iceworld mapine girmiyordu ve Your map [maps/fy_iceworld.bsp] differs from the server's diye hata veriordu. Kafam bozuldu, her yöntemi denedim ve en sonunda buldum.

ÇÖZÜM

1-Öncelikle Counter Strike'ı ve sXe'yi kapayıp hata veren map dosyasını cstrike/maps klasöründen siliniz.
2-Oyuna tekrar girip Consola "cl_allowdownload 1" yazıp enter tuşuna basın artık hata veren mapin açık olduğu swlere girecektir.

İyi Oyunlar :=)