Yorum sizin !!

burs_avcisi

New member
MÜSLÜMAN ERKEKLER VE MÜSLÜMAN KADINLAR

- Yine canım sıkıldı
- Ne oldu ki, hayrola?
- Ne olacak saçma sapan konuşmalara canım sıkılıyor işte.
- Kim ne konuştu yine?
- Kimler ne konuşmadı ki?
- Sözü uzatmadan söylesene
- Söyleyeyim de rahat et. Geçen gün kalın kafalının biri ne dedi biliyor musun?
- Nerden bileyim, söylersen bilirim.
- Dedi k: “Müslüman erkekler kadınları kapatıyorlar, kendileri rahat geziyorlar. Kadının sıcakta başında örtü, erkeğin başı açık, ne sıcak görüyor ne de sıkılıyor. Adalet mi bu?” dedi.
- Peki sen ne dedin?
- Dedim ki: “Müslüman erkeklere müsaade etseler, başlarına başörtü değil, sarık bağlayacaklar sarık” dedim. Şaşırdı kaldı.
- Allah razı olsun, ne güzel cevap vermişsin. Senin gibi cevap vermesini bilenler varken kimse bizi susturamaz….

Yorum sizin !!

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Müslümanım ama benım aklımdan hiç gecmedı sarık bağlamak.

Aslına bakarsan kımse onu bana taktıramaz .

GREAT İDEA

Banned
kimsenin giyiniş tarzını eleştirmem ister sarık giysin ,ister cübbe, ama 21. yüzyılda yaşıyoruz bazı şeyleri aşmamız gerekiyor

theozy

Kadim Dost
biraz daha geriye gidip orana da yaprak koy sen bence :)

gamshe_Lee

New member
kim ne istiosa giyer isteyen kapatır isteyen açar herkes dinini farklı yaşar buna kimse karışamazzzzzzzZZZZZZzzz

T

Banned
aynen isteyen sarık takar isteyen kippa kime ne bunun yirmibirinci yüzyılla ne alakası var zaten birazdaha çağdaşlaşırsak yaprakta koymıycak kimse orasına burasına
bknz:son moda kıyafetler

[me|2wi$]

H & M
kim dinini nasıl yaşamak istiyosa öyle yaşasın..sarık takmak sünnettir..isteyen takar isteyen takmaz...bunun 21. yüzyıllada bi alakası yok..sünnet her yüzyılda sünnettir ;) saygılar : ))))))

burs_avcisi

New member
Selamun Aleykum

me|2w!sh!m' Alıntı:
kim dinini nasıl yaşamak istiyosa öyle yaşasın..sarık takmak sünnettir..isteyen takar isteyen takmaz...bunun 21. yüzyıllada bi alakası yok..sünnet her yüzyılda sünnettir ;) saygılar : ))))))
Sünnet her yüzyılda sünnettir!!!

everestmc

New member
burs avcısı kardeşim senden bir şey rica etsem halkımızın hassasiyeti olan dini konularda tartışma çıkartabilecek konular açmasan sonuçta beşeriz ister istemez
hassasiyetler farkında olmadan çiğnenebiliyor ve istenmeyen yorum cevaplar çıkabiliyor bu benim kişisel ricam

burs_avcisi

New member
Selamun Aleykum

everestmc' Alıntı:
burs avcısı kardeşim senden bir şey rica etsem halkımızın hassasiyeti olan dini konularda tartışma çıkartabilecek konular açmasan sonuçta beşeriz ister istemez
hassasiyetler farkında olmadan çiğnenebiliyor ve istenmeyen yorum cevaplar çıkabiliyor bu benim kişisel ricam
tamam inşallah kardeşim..................
selam ve dua ile..............

osiris_cemo

New member
Ne diyeyim allah akıl fikir versin sana :D sarıkmış töbe töbe sen en iyisi arabaya falan binme al bi deve ona bin :D internete de girme mazallah gavur icadı şeytan işi...Bu saçmalıkları ne kadar devam ettireceksiniz merak ediyorum.

burs_avcisi

New member
boşuna çırpınma bu yazıdan o çıkmaz !!!!

osiris_cemo' Alıntı:
Ne diyeyim allah akıl fikir versin sana :D sarıkmış töbe töbe sen en iyisi arabaya falan binme al bi deve ona bin :D internete de girme mazallah gavur icadı şeytan işi...Bu saçmalıkları ne kadar devam ettireceksiniz merak ediyorum.
kardeşim ben bu yazı ile ilgili yorum almak istedim .....
bu 2 kişiarasında geçen bir konuşma sadece ....

nasıl çıkardın bu yazıdan otobüsede binme internetede girme gibi cahilce kelimeleri anlamadım
demek bu yazıyı zannından okumamış .. farklı ............. okumuşsun...

Grave_Worm

Banned
burs_avcisi' Alıntı:
Peki sen ne dedin?
- Dedim ki: “Müslüman erkeklere müsaade etseler, başlarına başörtü değil, sarık bağlayacaklar sarık” dedim. Şaşırdı kaldı.
- Allah razı olsun, ne güzel cevap vermişsin. Senin gibi cevap vermesini bilenler varken kimse bizi susturamaz….
Sarığı cüppeyi ne kadar Arap ikliminin giysisi varken kaldıran ATAMSA siz KİMSİNİZ...

Bazı şeylerin farkında olan bu millet bunu da anlamaktadır. Sizde artık içinizde kileri daha açık yazarsanız biz de sevineceğiz...

HTML