yorgunluk değildi

ilk ve son

New member
işte çalışıyorum çalıştığım evime uzak olduğu için eve saat10 gibi filan geliyorum. bir akşam eve geldim. bu arada ben grafigerim eve iş getiriyorum. eve geldim yemek yedim. bilgisayarımın başına geçtim çalışmaya başlıyorum yaşım 17 annemlerle kalıyorum. bilgisayar başındayken bir anda uykum geldi ve ne olduğunu anlamadna uyumaya başladım hiç bir şekilde yapmaycağım birşey bu hergün 2 saat uykuyla haftalar geçiririm. babam geldi bana kalk yatağına yat dedi ben uyandım babam bana bağırmaya bşladı yarım saatir bağırıyorum madem bu kadar yorgunsun git yatağınay at demeye başladı bende yatağıma yatmaya kalkerken bir anda kilitlendiğimi hissettim hiçbirtarafımı oynatamıyordum sanki biri beni sıkıstırıyordu. babam yanıma geldi vucuduma değdiği an kendime geldim ve hiç biryerimda ağrı yoku. eğer yorgunluktn filan olsaydı vucudum ağrırdı diye düşünüyorum. gittim yatağıma yattım. uyuyamadım bir türlü ne olduğunu düşünüyordum. neyse uyudum bir anda ayağa kalktım çok net hatırlıyorum vefat etmiş dedemi karşımda gördüm sonra kabuslar filan gördüm ama dedemi çok iyi hatırlıyorum sabah aynı şekilde kımıldıya mıyordum babam geldi sarstı uyanmam içn gene kendime geldim ogün den sonra odami abimin odasıyla filan değistirdim o odaya girdiğimde sanki aynı şeyler olacakmış gibi geliyor ne olduğunu da bir türlü anlamadım ama bir daha olmadı .......

cocostar

New member
kara basan dediğiniz yorgunluktan kafayı yemişsin. heheh ben grafikerim 2 saat uyku bana yetiyor diye uyumazsan böyle olursun.

rocky_01

New member
karabasanla heç alakası yok bu banada oluo sabah veya gece nefes alamıo gibi oluo demi kardeş sanki biri tutuo seni

HTML