Yolla 1 trilyon bulsan ne yaparsın

WILDBOYS

New member
1 trilyonmu :saskin herhalde kamyonla beraber bulurduk o parayı
Bulduğum gibide ver elini Taivan :biggrin

KRAL REX

New member
PUHAHAHHAHH çek şeklinde bulcaz galiba

burdan direkt new york başka napılır kie burda yaşanmıyo

zemheri_1293

New member
Öncellikle aylık faiz ödemeli olarak bankaya yatırım yaklaşık olarak 12000 ytl olan faiz ödemesinin ilk ayında kendimi toparlarım daha sonra bankadan 200000 ytl tutarında bir ev kredisi alırım 24 ay vadeli ve yaklaşık olarak aylık ödemesi 9000 ytl olcak diğer taraftan gelicek parayla bunu karşılarım.24 ay sonra bir evim olur ve 24 ay içinde enflasyon oranında anaparadan kaybedeceğim parayı evin değerlenmesiyle kazanırım.Daha sonra ise o evi satar daha güzel bir ev alırım ondan sonrasına ozman bakarız :))

zemheri_1293

New member
Aslında bu sorunun cevabı galiba borsa olurdu :)) Mesela son 5 ay içerisinde borsaya giren birisinin parasını 10*5*2 katına çıkarma şansı vardı..Tabi bu birazda şans gerektiriyor ve saat 9,45 ile 17,00 arasını bilgisayar başında geçirme özverisi :)) bunun yanında piyasa bilgisi ve 10000 ytl(en azından 1 trilyonu yolda bulmaktan daha mantıklı:)) ) şimdi bakmak isteyen MEMSA,İHEVA,SONME ye bakabilirler :))))))) tabi söylemesi kolay oluyo yakalaması da imkansız değil ....

muzox62

New member
sayısal falan oynarım ıddda oynarım loto oynarım bırazyla tum olasıkları yaparım tutturana kadar tabı paranın bırazınıda banklara yatırırım

ManigatöR

PlaYboY 69
bende aynen parayı aldığım gibi özel bi jet kiralayıp ver elini isviçre

önce parayı güvenceye almak lazım ondan sonrada kendime bi ülke seçip

büyük ihtimal bahama olur güzel bi ada alırdım 10tane filan her ırktan hatun tamamdır

alp95

New member
parayı biraz biraz bankalara bölerdim malum batarsa felan banka hepsi gitmesin 100 bin ytlciğinide harcardım hehehe

Tragedy

Photo Manipulator
Öncelikle bi kısmını admine verip bu konuyu silmesini isterdim =P Daha sonra bi audi A3 alır yay jant tesisat Allah ne verdiyse.. :D

oeuykucu

Uploader Team
1 trilyon:saskin:saskin Neler yapılmaz ki ilk önce ewlenirim:D:D sonra wer elini BaLaYı:D:D

Terrible T

New member
Gider Bi cami yaptırırım geri kalanı da saga sola başımın gözümün sadakası diye verirdim.Tabi bunlardan önce sahibi çıkmazsa.Bulunmuş parayla ne yapılır ki.

HTML