"Yitip gidenler..

DayWalkerr

ABDUSSABUR
Belki pek çok kez böle konular açıldı ama ben resimlerle bir serzenişte bulunmak istedim...

Dilimiz kimliğimizdir..

Daha çok şey söylemek ister bu gönül ama uzatmanın manası yok...

SickDreTh

Altın Üye
tebrikler daywalker:clap:.clap

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
çok haklısın kardeş.

kendi güzelim dilimizi kullanmak utanç olarak görülmeye başlanmış. yazık!!!

DayWalkerr

ABDUSSABUR
Malesef ki dilin gidişatı gözle görülür derecede kötü...Velhasıl kelam nasıl kötüye sürüklüyorsak aynı şekilde iyiye götürmek de bizim elimizde...Bu konuda "tmm anladık bundan sonra öle yaparız" deyip de bi daha aklına bile gelirmeyen çok kişi var malesef...Öz olan önce kendimiz karar vermeliyiz ve kendimiz asıl ne istediğimizi bilmeliyiz...Eğer yobazlaşalım gitsin diyor ise içimiz...Gayretlerin sonuç vermesi konusunda bir kayada kök salan tomurcuktan zor olur işimiz...Yok gayemiz bellidir ve bu gayede gayretimiz de gücümüzün yettiği aklımızın aldığı son noktaya kadardır diyorsak brak kayayı demirden dağ vız gelir...

İnşallah gayretinde samimi olan arkadaşlarımız var ve bu konuda kendilerini belli etmekte, saflarını çizmekteler...İyi yönde bir gelişme olduğu kanatindeyim...Her ne kadar kötü yönlerde de bazı ilerlemeler olsa da vesselam..;)

DayWalkerr

ABDUSSABUR
Haklısın üstat..İnan bu organizasyon beni öyle grurlandırdı, öyle muvaffak etti ki tekrarını dört gözle bekler oldum...Bazı çabaların olduğunu somut bir şekilde görebiliyoruz artık..;)

HTML