Yine Dedektiflik Yapacağis..

darkwater1

New member
Adamın biri intahar etmiş ve yine her zmanki gibi dedektifler ölümü açığa çıkarmaya çalışıyorlarmış.Adam kendini asarak öldürmüş.Yalnız tavan adamın boyunun 4 katı yükseklikteymiş ve oraya tırmanabilip ipi tavana asabileceği hiçbir aletide yokmuş.(sandalye gibi)Odada adamdan ve yerdeki su birikintisinden başka birşey yokmuş.Peki nasıl oluyorda bu adam ipi tavana bağlayıp,boğazını ipten geçirip intahar ediyor...:eek:

dileda

New member
büyük bir buz kütlesi koymuş üztüne çıkıp intihar etmiş. subirikintisi olduğuna göre en mantıklı açıklama bu.

darkwater1

New member
bende size katılıorum teşkür ettim cevapladığınıs için yaa bu hackhell zekilerlemi dolu yoksa ben mi......:D

marlboro

New member
Kaçırdığınız bişey var;tavan adamın 4 katı dimi,
adamın boyu x ise tavan 4x tir.hemen hemen 3x boyunda bişeye ihtiyaç duyar.Peki x boyundaki adam 3x boyundaki buz kütlrsinin üstüne nasıl çıkmıştır???

βèŁĩéVê ™

New member
marlboro' Alıntı:
Kaçırdığınız bişey var;tavan adamın 4 katı dimi,
adamın boyu x ise tavan 4x tir.hemen hemen 3x boyunda bişeye ihtiyaç duyar.Peki x boyundaki adam 3x boyundaki buz kütlrsinin üstüne nasıl çıkmıştır???
Cevaplar mantıklı ama bu soruda mantıklı.. Peki adam nasıl cıktı o büz kütlesinin üstüne ?

rampa

New member
bu soru aylar önce sorulmuş ve ben cevabını bilmiştim üstelik teşekkür bile almıştım.Ayrıca diğer soruya da bir cevap vereyim buz kütlesine çıkmak için çok kolay basamak yapılabilir ve yukarı çıkılabilir

thy.willen

New member
o kadar büyük buz kütlesini nasıl getirdi oraya yada nasıl oluşturdu üfleyerek buz olmadı herhalde :)

bu intihar eden arkadaş SUPERMAN mi yoksa :)

marlboro

New member
rampa' Alıntı:
bu soru aylar önce sorulmuş ve ben cevabını bilmiştim üstelik teşekkür bile almıştım.Ayrıca diğer soruya da bir cevap vereyim buz kütlesine çıkmak için çok kolay basamak yapılabilir ve yukarı çıkılabilir
Hımm.Basamağı neyle yapçak eliyle mi ip le mi?:):)

mchasso

New member
darkwater1' Alıntı:
bende size katılıorum teşkür ettim cevapladığınıs için yaa bu hackhell zekilerlemi dolu yoksa ben mi......:D
Bu soruyu senden once ben sormustum arkadaslara zekılıkle alakası yok :)

yanı daha once verıldı :) bakabılırsın arsıve

marlboro

New member
Aaa bişey dha buldum:):):)
Madem oda da su ve ipten başka bişey yok adam ipi nereye asıyo tavana asıyoda tavanda nereye asıyo?Soru eksik.
Puahah muahahah:)

cagrininki

New member
buzun üzerine kendini astığı iple çıkmıştır sonra ebediyete intikal etmiş ve aramızdan ayrılarak bizi derin üzüntüler deryasında bir yolculuğa çıkarmıştır mı

FreeZe

New member
son arkadaşın dediğide biraz saçma geldi buz kütleside arkadaşın dediği gibi 3x boyundaki bişiye çıkamaz ve adamın ağırlığını taşıyabilecek bi buz kütlesi kolay kolay kırılmaz(exp: okyanuslardaki buz kütlesi) yani buz kütlesi olayı biaz hayal...
benim 2 tane cevap buldum belki seversiniz saat 08:07 daha uyumadım saçma olabilir şimdiden özür dilerim :)
ilk önce oraya suyun gelmesi için bi boru gereklidir... :) bu boruyla çıkabilir... eğer hiç bişi yoksa oraya suyun gelmesi imkansızdır yada zemin topraktandır... ki toprak ile su karıştırılıp sert bi çamurdan basamak yapılabilir...

nasılım?:D

youssouf00

New member
eğer ip yeterli uzunluktaysa adam buz yapar üstüne çıkar ipi orda nereye asmışsa oraya geçirmeye çalışır sonra ipi boynuna geçirir buzdan atlar ve ölür

capricorn1

New member
buz kütlesiniz basamaklı olmadığını nerden biliyorsunuz arkadaşlar. kütleyi düz duvar gibi düşünmeyelim ltf.

HTML