yine benden karışık (ustadlar kadar degılll...)

hardsolver

New member
Bir gün sarışın kadının biri süslenmiş püslenmiş sokağa çıkmış gidiyor. İlerlerken beyaz eşya satan bir dükkana giriyor. Havalı bir şekilde dükkanda biraz turladıktan sonra genç kasiyer yaklaşıp;
-şuradaki 37 Ekran Tv`nin fiyatını öğrenmek istiyorum.
Kasiyer;
-Kusura bakmayın hanımefendi ama sarışınlara satış yapmıyoruz, der. Bunun üzerine kadın sinirlenir ve dükkanı terkeder.
Bir hafta sonra kadın saçlarını siyaha boyatır ve koyu bir makyaj yaparak kendini esmerleştirir.
Aynı dükkana gene gelir. Dükkanı yine turlar ve kasiyere sorar;
-37 ekran Tv satın almak istiyorum. Fiyatı ne durumda acaba?
Kasiyer;
-Çok üzgünüm sarışınlara satışımız yoktur.
Kadın bunu duyunca çok sinirlenir ve ayrıca çok merak eder kasiyerin kendisini nasıl tanıdığını. Bu merakla sorar.
-Beyefendi bu gelişimde saçımı boyattım makyajımı değiştirdim ama siz beni tanıdınız. Nasıl oldu bu?
Kasiyer cevap verir;
-Çok basit hanımefendi, o baktığınız 37 ekran Tv değil, mikrodalga fırın. der

Kola Makinesi

Temel ile Dursun Amerikaya gitmisler.
Hava alaninda Dursun çantalarla ilgilenirken Temel de etrafi geziniyormus.
Bakmis bir kola makinasi, baslamis para atmaya.
Bu sirada isi biten Dursun bi bakmis ki Temel kola makinesine para atip kola aliyor. Etrafinda yüzlerce kola kutusu. Hemen kosmus yanina.
"Na`piyosun!!" demeye kalmamis, Temel basmis cevabi:
-"Karisma bugün sansim çok iyi."

Haber : Yüzücü gemiyi çekerek götürür...
R. Muhtar : Nasıl çekiyorsunuz gemiyi?
Yüzücü: İnanç meselesi, içinizde bunu hissetmeniz gerekir.
R.Muhtar : - Neyi hissetmem gerekir? Gemiyi mi?

Haber : Mahkumlar tünel kazarak kaçar...
R .Muhtar :Efenim, mahkumlar kaçmak için mi tünel kazdılar?

Haber:Bir okul müdürü cinsel tacizle suçlanır...
R. Muhtar: Sen benim sözümü bile kestiğine göre kim bilir daha neler yapmışsındır.

Haber : Harika Avcı kürtaj yaptırmıştır.
R.Muhtar: Peki, bebek şimdi nerede?

Alparslan Türkeş'in cenaze töreninin olduğu gün sevgili Reha Muhtar Show Haber'de şöyle konuşur:
R. Muhtar:Cenaze töreninde sayıları on binin üzerinde yedi bin güvenlik görevlisi vardı.

Temel kamyon söförüymüs. Bir gün kamyonu ile yokus asagi inerken freninin
patladigini farketmis. Ileriye dogru baktiginda da yolun ikiye ayrildigini görmüs.
Bir tarafta pazar kuruluymus ve yüzlerce insanin alisveris yapiyormus. Diger
tarafta ise küçük bir çocuk yolun ortasinda oyun oynamaktaymis. Temel çok
hizli bir sekilde düsünerek "pazar yerune çirersem pi sürü insan ölür en eyisu
çocigu ezeyum" demis.
Ertesi gün gazetelerde söyle bir baslik; "pazara giren kamyon dehset saçti.
150 ölü"
Temel e sormuslar :
- Sende hiç kafa yokmu? Bu kadar insani ezecegine bari çocugu ezseydin.
Temel cevap vermis :
- Ula siz benu salak mi sandunuz? Bunu bende düsündüm... Tabii ki çocugu
ezecektim ama cocuk pazara dogri kosunca ben ne yapayim?

Albay, binbaşıya: -Yarın güneş tutulacak. Bu her zaman görülen bir şey de ildir. Erleri talim elbiseleri ile talim meydanına getirin de olayı görsünler. Ben de orada bulunup kendilerine gerekli bilgiyi verece im. Şayet ya mur ya arsa, tabii bir şey göremeyiz. O zaman erleri, üstü kapalı talimgaha götürürsün. Binbaşı, yüzbaşıya: -Albayın emri ile yarın sabah saat dokuzda güneş tutulacak. Bu her zaman görülen bir olay de ildir. Şayet hava kapalı olursa bir şey görülemeyecektir. Bu durumda tutulma, kapalı talimgahta gerekli talim elbisesiyle yapılacaktır. Yüzbaşı, te mene: -Albayın emri ile yarın sabah dokuzda talim elbisesi ile güneş tutulmasının açılış merasimi yapılacaktır. Şayet ya mur ya arsa ki bu durum pek görülen bir olay de ildir, Albay kapalı talimgahta gerekli bilgiyi verecektir. Te men, başçavuşa: -Yarın sabah dokuzda hava güzel olursa, talim kıyafeti ile albay tutulacak. Kapalı talimgahta ya mur ya arsa, alayın meydanında manevra yapılacak. Çünkü bu her zaman görülen bir olay de ildir. Basçavuş, askere: -Yarın sabah saat dokuzda kapalı talimgahta Albayı tutaca ız. Sabah hepiniz talim teçhizat ile hazır olun. Askerler kendi aralarında: -Yarın sabah bizim başçavus Albayı tutuklayacakmış

--------------------------------------------------------------------------------
Kız erkek arkadaşını arayıp akşam yeme e davet etmiş. Hem ailesiyle tanıştıracak, hem de ailesi dışarı çıktıktan sonra erkek arkadaşıyla birlikte olacakmış. Çocuk kız arkadaşının evine gitmeden önce bir eczaneye u rar. Eczacıya: - "Bana prezervatif verir misiniz?", der; eczacı da ne yapaca ını sorar. Çocuk da kız arkadaşının evine gidece ini, kızın ailesi gittikten sonra birlikte olacaklarını söyler. Akşam yemek yemek için masaya otururlar. Yemekten önce dua edilir herkes yeme e başlar ama çocuk hala dua ediyordur. Kız çocu a, "ben senin bu kadar dindar oldu unu bilmiyordum", der. Çocuk da kıza: - "Ben de senin babanın eczacı oldu unu bilmiyordum!!!"

titosan

New member
hardsolver' Alıntı:
Haber:Bir okul müdürü cinsel tacizle suçlanır...
R. Muhtar: Sen benim sözümü bile kestiğine göre kim bilir daha neler yapmışsındır."
Sen bi ömre bedelsin RM....:durdurun :durdurun

1sc0rp!tX

Altın Üye
Güzel fıkralar..
TşkLER ;)

HTML