Yilin Safi

meSs_x

New member
Burda saf(!) derken tamamen iyi niyetli, temiz kalpli ve berrak anlamında kullanılmıştır yoksa başkalarını küçük düşürmek aşağılamak için değil ilk önce buna açıklık getireyim dedim..Biiiiirisii Güzin ablaya attığı mail gerçekten çok ilginç birazda komik bu hadise 2005 yılı Türkiyesinde gerçekleşiyor... (Güzin abla derken bilmeyen arkadaşlar vardır bende bildiğim kadarıyla anlatayım bari.. işte güzin abla sanal ortamda veya çeşit yerlerde başkalarının sorunlarını dinleyen onlara çözüm ve öneriler sunan kşi diyebiliriz bi ara ülkemizde bu laf çok kılişeleşmişti hatta deyim gibi oldu ''bana güzin ablalık yaptırma'' diye cümleler kuruluyo du..vaybe Türkçe dersi gibi oldu ilk önce açıkla sonra örnek ver.. neyse kestimmm konuya gireyim

o mail şöyle:
- Sevgili güzin ablacım internette chat yaparken Ahmet diye birisiyle tanıştım kısa zamanda birbirimizle anlaştık. ve birbiriimzi sevmeye başladık... Ahmet bigün beni evine davet etti. Ailesiyle tanıştıracağını söyledi. Bende evlerine gittim ama evde kimse yoktu Ahmete ailen nerde diye sordum biraz sonra geleceklerini alışverişe gittiklerini söyledi. Daha sonra Ahmet mutfaktan içecek almaya gitti ve elinde iki kolayla döndü. biz kolaları içtikten sonra ahmet hemen uyumaya başladı acaba Güzin ablacım benim sevgilimin gerçekten bir hastalığımı var.....
Güzin ablanın verdiğini yanıt kısa ve netti:
- Kızım annen seni kadir gecesi doğurmuş......

cidden kadir gecesi dogurmuss son anda kurtulmush :p

Revoo_

[D]evrimiçi
walla kadir gecesi doğmuş bu kız nereliymiş bi fikrin varmı yaş filan cvp yazarsan sevinirim eline sağlık bide bu verildi die biliom ben yanlış mı biliom?

PisiPc

New member
Kadİr Gecesİmİ Iyyy
Kadİr Gecesİnde DoĞdu Ve Bu Halde Haa İnanmam

--------------------------------

Kankym Senİ De Aramizda GÖrmekten Gurur Duydum Ha

Hade Bakalim Mesut GÖrelİm Maharetİnİ

Rap_Style

New member
Nuri Alco olsaydı bı gazozla işi bıtırırdı bea :D

HTML