Yilbaşi Hediyesi

hacking

New member
Evet arkadaşlar belki size anlamsızca gelebilir ama bir arkadaşıma yılbaşında ne hediyealacağımı bilemiyorum. Bu arkadaşım üstelik bizim sınıfta üstelik kız üstüne üstlük onla hiç konuşkanlığım yok ve ne alacağımı bilmiyorum. elbette sizde okul yıllarınızda yılbaşı öncesi çekiliş yapıp birşeyler almışsınızdır. lütfen bana yardım edin.

NOT: SAKIN KIRMIZI DON FİLAN DİYE BOŞ MESAJLAR YAZMAYIN. ONU BENDE DÜŞÜNDÜM ÖNCEDEN :) OLMAZ

Gs_HeLL!

New member
bende sevgilime ne alacağımı bilmiorum o konudada yardımcı olursanız bna sevinirim özellikle ilgilnmk isteyenler pm atsın :)

Gs_HeLL!

New member
RİGAL SNDE Mİ İZMİRLİSİN bende dersane çıkışı alsancakta bakmayı düşünüyorum ii şallah beğenir

Gs_HeLL!

New member
ipod başka isteğin :) yok o kadar da demedik yaaa ipod alacak kadar param olsa kndime alırım :D

hacking

New member
arkadaşlar size ne oluyor yaw. kendi aranızda yok alsancak yok ipod alamam param yok. ben sadece sınıf arkadaşıma öyle fazla pahalıya kaçmıyacak ve fazlada çocuksu olmayan şeyler tavsiye etmenizi istedim. lütfen konuyu dağıtmayalım.

hacking

New member
hayallerini kendine sakla (ama paranı bana verebilirsin :) )

[ RigaL ]

New member
CaKıR_X' Alıntı:
küçük vesikalık fotoğrafı varsa git kara kalem portresini çizdir.. arkasınada güzel bir şiir oldu bitti :) dream_y rica edin belki çizer ... muhahaa
Aslında iyi fikir hacking :)

Gs_HeLL!

New member
doru bnde sınıfta arka alacam çekiliş oluo ya okulda

SevencLoves

Altın Üye
hacking' Alıntı:
Evet arkadaşlar belki size anlamsızca gelebilir ama bir arkadaşıma yılbaşında ne hediyealacağımı bilemiyorum. Bu arkadaşım üstelik bizim sınıfta üstelik kız üstüne üstlük onla hiç konuşkanlığım yok ve ne alacağımı bilmiyorum. elbette sizde okul yıllarınızda yılbaşı öncesi çekiliş yapıp birşeyler almışsınızdır. lütfen bana yardım edin.

NOT: SAKIN KIRMIZI DON FİLAN DİYE BOŞ MESAJLAR YAZMAYIN. ONU BENDE DÜŞÜNDÜM ÖNCEDEN :) OLMAZ
Hacking konularda yeni olanlar ve yeni başlayanların yardım alabilecekleri bölümümüz: Yeni Başlayanlar Yardım

Yukardaki yazı senin için bir anlam ifade ediyormu merak ettim

piken

New member
hmmm çekiliş olayı bizdede olurdu ama ortaokulda:) sen lise mi orta okul mu ona göre hediye sööleyelim dii mi:)

hacking

New member
MaVeRcİk' Alıntı:
sevgili yok derdim yok .......
mavercik abicim anlatamıyorum galiba. kız benim sevgilim filan değil hatta fazla konuşkanlığım bile yok. bu arada piken sana gelince ben lisedeyim ortaokulu filan karıştırma.

piken

New member
ne bilim ben bis ortaokulda yapardık o işi:):)neyse bence kız hangi şarkıcıyı seviosa kaset ya da cd sini al,en iisi bu bence

iSpiK

Kadim Dost
cekılıste bırı sana hedıye alıcakya onu dırek wer kıza ;)

AlPeReNSoNaD

New member
bise alamassanız klasik lafı soleyin """onemli olan hatırlamaktı""" bu sayede bir sms e halledebilirsiniz. ama bende ne alcagımı bilmiyom. hediye olrak kendim gitmeyi dusunuyom(birbirimizden uzagızda). ama olmassa kargoyla fln halletcez mecbur

HTML