YIkıcı (web hacking için güzel bir program)

_VirüS_

New member
Size bir hack programı Yıkıcı cafede geçirli olmaz ev kullanıcıları için güzel bir programdır basit ama çok etkilidir tavsiyedimdir...

TIKLA

Not:ARkadaşlar hackteam kuruluyodur bilginiz olsun bir hack bilseniz yeter.Yani bir hack bileceksiniz örneğin virüs yapma web hacking gibi.....

HACKED BY VİRUS

KuLa

SaNaL KuRdU
_ViruS_' Alıntı:
Size bir hack programı Yıkıcı cafede geçirli olmaz ev kullanıcıları için güzel bir programdır basit ama çok etkilidir tavsiyedimdir...

TIKLA

Not:ARkadaşlar hackteam kuruluyodur bilginiz olsun bir hack bilseniz yeter.Yani bir hack bileceksiniz örneğin virüs yapma web hacking gibi.....

HACKED BY VİRUS
arkadaş nasıl kullanılcak nasıl bişey nerden bileyim ben bunun ne oldugunu

_UnDeaD_

New member
denedim isim vermek istemiyrm ama 30 dk tek başıma saldırdım site açılmıyo du en son :) ha kullanımıda içinde bu arada

SchakaL

New member
calısmadı bende exe de sorun var ...

_VirüS_

New member
arkdaşlar çalışıyo ben kaç tane site hackledim ama cafelerde çalışmaz...Programın kullanımı ayrıca çok basit ama çok etkilidir..

HACKTEAM AÇILIYO

Lütfen doğru konuşalım..!!!!

_VirüS_

New member
arkadaşlar bu webhack programıdır.Yeşil ışık yanarsa hackliyo kırmızı ışık yanarsa adsl hız yavaşlığından olur bu cafede işe yaramaz ama gerçekten hackleniyo bunla birçok site hackledim..

HACkteam unutma..!!

TheMetaor

тм ρRoduction
İşe yaramıyor kardes ben evdeyim ama
HAla kırmızı yanıyor önce 3 sn ye falan yesil sonra kırmızı yanıyo

firatay

>>>> ALESTA
Koçum benim ve canavar gibi çalışıyor. 30.000' e kadar saydı ve sonra site açma dı. ellerine sağlık dostum, basit ama kesin çözüm.

HTML