Yeni Windows çıktı;) Windows 7

blondman

New member
Cuma günü piyasaya sürülen Microsoft Windows 7 Beta 1 son sürümü Vista’nın Kernel mimarisinden birçok temel özelliğini taşıyor. Yeni piyasaya sürülen Microsoft Windows 7 Beta 1 OS’un sadece Vista'nın Service Pack’ı olmayacak. Yeni OS, Vista’dan daha kompakt olacak. Yenilenen arabirimleri ile daha iyi bir ağ bağlantıları sağlayacak. Bazı yeni avantajlar da beraberinde getirecek sürümün, çoklu erişim desteği ile ve yeniden tasarlanan yer değiştiren görev çubuğu ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bu arada Vista’nın ilk versiyonlarında yaşanan sorunların tümü ortadan kaldırıldı. Microsoft Windows 7 Beta 1'deki bu yenilikler Vista kodunun kernele bağlanmasının sonucu ortaya çıkmış. Son olarakta yeni sürüm etkili fakat büyüleyici değil.

Birkaç resmini koydum aşağıda;)

VaLLahi bana göre VİSTAdan güzeL oLmuş;)

Icetol

New member
Teşekkürler, eline sağlık.

Sizlerin sayesinde bazı şeylerden haberdar oluyoruz.Sağolun.

yardimci_1

New member
oncelikle emegine saglık.evet sonderece gorsellik var ve bayada guzel olmus umarım bu performansada yansır.

m.e

New member
2010 - 2012 arasında satışa sunulması bekleniyor ... Windows 7 nin en temel özelliği, Vista nın network de oluşan sorunlara karşı cevap verememesi nin Windows 7 de ortadan kaldırılmış olması ... Yani network ağında sorunsuz geçişler ve transfer olacak ... Xp Pro ya güle güle denecek anlayacağınız ... Ancak yine de ben Pardus un neden hala geliştirilemediği ve yaygınlaştırılmadığını merak ediyorum ... Bize ait bir işletim sistemi var ama hala milyar dolarlar veriyoruz bu adamlara ... Yuh artık ... Ancak maaş alıp, göbek büyütmesini biliyorlar ... !!!!!

HTML