Yeni Telefon Almak istiyorum. Lütfen öneride bulunun! :)

ugurgenc

New member
Arkadaşlar 850 TL'lik bir bütçem var. Telefon almayı düşünüyorum ama internette yaptığım araştırmalarda yada okuduğum yorumlarda hiçbir bir telefonu kimse beğenmiyor.:001_unsure:

Şimdi en başta aklımda Nokia N97 Mini vardı. :blush: Biraz piyasaya bakınca Samsung'un Wave 1 ve wave 2 ürünleri N97 den üstünmüş gibi geldi. Sonra bir de HTC var. :angry:

Bu 3 telefon markası arasından en güzel kullanışlı ve yetenekli telefonları (tabii ki bütçeme uygun olanları) önerir misiniz? :blush:

Özellik olarak dokunmatik ekran, wifi, 3g ve uygulama desteği ( Ovi store gibi) olursa çok iyi olur.

Şimdiden teşekkürler. :rolleyes:

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
arkadasim n97 yi gec cok eskidi artik bu cihaz
samsung wave kullaniyorum tavsiye ederim sana herseyi ile mükemmel bir telefon zamaninda bende iphone 4 ile bu telefon arasinda cok gidip gelmistim.aradigin hersey bu telefonda mevcut ben memnunum...
wave 2 de hersey ayni sadece biraz daha büyük ekranli (3,7 inc) ama buna görede kullanilan ekran daha düsük kaliteli 1 e oranla
son olarakta evet htc de son zamanda yildizi parlayan markalardan biri bu dogru güzel telefonlari var.......
tavsiyelerim:NOKIA N8, SAMSUNG 8500WAVE
Ama su anki cihazlarin en krali olsun diyosan bütün testlerinde bir numarasi Samsung Galaxy S I9000 biraz pahali ama kullansan ne demek istedigimi anlarsin....

Kaçan Aşık

Yönetmen
Samsung Nokia Vs...Hepsi Hikaye...

HTC Desire HD alabiliyorsan al ..

veya İphone 4G

Telefon Ötesi Şeyler ... şimdi özelliklerini anlat anlat bitmez tavsiyem HTC ...

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
Samsung Nokia Vs...Hepsi Hikaye...

HTC Desire HD alabiliyorsan al ..

veya İphone 4G

Telefon Ötesi Şeyler ... şimdi özelliklerini anlat anlat bitmez tavsiyem HTC ...
Çekim ProBLemlerini Saymazsak HTC ;) Ben telefonLarLa Oyuncak Gibi Oynamayı severim Kafam rahat olsun diyosan Nokia'dan Şaşma..

Cehennem_Zebanisi

Super Moderator
Süper Moderatör
Nokia N97 Mini.. Samsung'un Wave 1 ve wave 2...

sana eski gelebilir ama 5800 XM.. 3 tlfnu bi araya topla 5800'ın tek eksiqi ana ekrandaki wideget ler olur... hızı tartısılır tabi... ama onlara vericeqin parayı 480 tl ye 5800 al rahatına bak ; ) kullanıyorum ve oldukca memnunum. güncellemelerini de yaptıqın zaman deme keyfine ; )

ama illa yeni tfn alcam diosan eger madem 850 tl bütcen var 1 ay daha sabret 200 lira daha koy üstüne git N8 al...

SeYhN

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
N8 başka telefona değişmem :)

N8 Erkek arkadaşıma sevgililer günü hediyem:aşk

muratbeyim

New member
Nokia N8 i tek geçiyorum. Sakın ama sakın N97 alma. Ben bir yıl kadar kullandım, hantallığından donmalarından sıkıldım ve N8 aldım. Harika bir telefon. Tavsiye ediyorum.

ugurgenc

New member
Yani Nokia N8 ile Samsung Wave arasında bir karar kılmalıyım mı dersiniz?

Yada önerebileceğiniz ve sizin kullanıp da memnun kaldığınız başka akıllı telefon modelleri var mı?

Cevap yazan Herkese teşekkürler

HTML