YENi SAYILMAM

eer

New member
Tekrar merhaba. ben pek yeni üye sayılmam ama bugüne kadar aktif olamadığım için üzgünüm. işim gereği fazla vaktim olmuyor. umarım bundan sonra bişeyler yapmaya çalışıcam. ayrıca ben Manisa'nın Salihli ilçesinden eRoL. yeni dostluklar ve kardeşlikler için hep burda olmaya çalışacağım. şimdiden herkese teşekkür ederim

eer

New member
çok teşekkür ederim cobrados. ilk mesaj senden geldi. umarım bundan sonra dediğin gibi hep beraber hep iyi vakit geçiririz. Dileğim; hackhell da yeni dostluklar ve kardeşlikler edinmek. Tekrar teşekkürler...

teşekkür ederim ErdemLiyiZ kardeş. sağolasın. umarım hep beraber iyi vakit geçiririz. bundan sonra ufakda olsa nice paylaşımlara diyorum.

eer

New member
Hoşbulduk Kuzay kardeşim. teşekkür ederim. şimdi kendime kızıyorum neden daha önce ben bunu yapmadım. şimdiden arkadaşlarım çoğalmaya başladı bile. Tekrardan teşekkürler...

eer

New member
Teşekkürler kardeş. Sağolasın. Mesajıma bir günde bu kadar kişinin cevap yazacağını hiç tahmin etmemiştim. Çok mutluyum. İyiki varsın Hackhell kardeşliği...

eer

New member
eyvallah Selocan kardeş sağolasın tekrar. dediğin gibi umarım kalıcı olurum ve oluruz.
:durdurun :clap

eer

New member
Teşekkür ederim Madness sağolasın. Umarım hep beraber iyi vakit geçirir bolbol paylaşırız. Tekrar teşekkür ederim kardeş.

FeryaL

~ÖğretmeN~
AMANIN DA AMANIN KİM GELMİŞ HEYTTTTTT ACILIN ABİLERİN KRALI GELMİŞ:clap
ABİCİM HOŞGELDİN DİYORUM EVET YENİ SAYILAMZSIN AMA OLSUN SEN HEP YENİSİN ESKİMIOSUN OYUNDA DA BAYA İDDİALISIN YANİ SEN VARKEN BİLEMİYORUZ NEYSE ABİM HOŞ GELDN TEKRAR

eer

New member
Yani nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum canım kardeşim. insanın öz kardeşi bile senin kadar cana yakın ve sıcak olamaz. Gerçekten çok iyi bi kardeşsin, çok iyi yüreklisin... Bende elimden geldiği kadar sana abilik yapacağım. Gerçek abi kadar olmasakta yinede senin abinim. Tekrar Teşekkür ederim Feryall kardeşime...

eer

New member
PUSAT, azimdir, hırstır, kendini bilmektir hocam.

teşekkür ederim reavenn kardeş. neymiş pusat. :goz:
Hoşbulduk diyorum ve herkese iyi forumlar, güzel kardeşlikler diliyorum

eer

New member
Sağoalsın Kaplan kardeş. hemşeri sayılırız. egeliyiz ya.:goz: bende manisa salihli den

HTML