Yeni ONLINE İletişim sisteminize dünyanın her yanından ulaşın.Online İletişim Sistemi

hakan_trk

New member
Yeni İletişim sisteminize dünyanın her yanından ulaşın. - Online İletişim Sistemi - OOS

Artık yanınızda disket, CD, flash disk kısaca hiçbirşey taşımanıza gerek yok. Yapacağınız işlem çok basit.

Önce, internet tarayıcınızdan, şu adrese bağlanıyorsunuz. ( İnternet hızınıza bağlı olarak bu bağlantı 10 saniye ile 60 saniye arasında sürüyor )

http://www.oos.cc

Sizden bir kullanıcı adı ve şifre ile üye olmanız isteniyor. Bu işlemi tamamladıktan sonra web tabanlı İletişim sisteminiz karşınızda.

Bu iletişim sisteminde neler var ??

1- Öncelikle 1 GB'lık web alanınız var.
2- İletişim sistemindeki mevcut dosya yöneticisi ile sizin için önemli olan dökümanları yüklüyorsunuz.
3- İletişim sistemi Windows XP tarzında ve arayüzü kullanışlı.
4- Başlat menüsünde de, aynı XP'deki gibi programlar, denetim masası, dosya arama, çıkış gibi seçenekler mevcut.
5-Kendi içinde mevcut bir web tarayıcısı da var.

6-Arzu ederseniz XP'de olduğu gibi, görünümü, Windows 98 veya XP olarak değiştirme imkanı var. Ayrıca masaüstü renkleri değiştirme ve masaüstüne resim koyma ( duvarkağıdı ) seçeneği de mevcut.

7- Bu iletişim sisteminde yüklü belli başlı diğer programlar, Yazı programı ( write ), hesap makinası, YouTube video indiricisi, Media Player, Resim editleme ve görüntüleme programı, e-mail programı, pdf görüntüleyici, dosya yöneticisi..

8- Ayrıca iletişim sisteminde 4 tane de oyun mevcut.

9- Sisteme dosyalarınızı kullanışlı Dosya Yöneticisi ile rahatlıkla yükleyebilirsiniz.

10- Son olarak da, sistemde kullanmadığınız programlar olursa, Uygulama Yöneticisi ile bunları kaldırabilirsiniz.

Online iletişim sistemini ben kullanıyor ve memnunum. Tek sorun, bulunduğum yerde internet bağlantısı yavaş ise, ilk açılışta bir müddet bekliyorum. Ama bunu normal karşılıyorum. Zira bilgisayarımızda da XP'yi yüklerken bir müddet beklememiz gerekiyor.

Bir not daha vereyim. Kullanıcı adı ve şifre ile kayıt yaptırdıktan sonra, mail kutunuza gelen maili açıp, tanımlamayı yapın. Bunu yapmazsanız online iletişim sistemini yine de kullanabilirsiniz, ancak her sistem açılışta, " ipuçları " kutusu karşınıza çıkacaktır.

Kolay gelsin.

HTML