Yeni msn eklentileri Full

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RadaR

New member
Acıklama Bu Ufacık programla paralı olan msn eklentilerinin hepsini bedavaya
cekeceksiniz programı acıp full acıp istedimiz şeye getirip
yükle diyoruz ve yüklüyor enson cıkan versiyon dur avatar gözkırpma similey

not: Alıntıdır Saygılar.. link kaldırıldi icinde bişi varmış​

ULTRa_ABuZiTTiN

New member
Bu rar dosyasının içinde bmripper ve bir trojan var.Hazırlanmış bir server dosyası gördüm ve yüklemedim.Ama yinede tam olarak bilmiyorum açmadım.Kontrol eden varmı?

RadaR

New member
böyle bişey varsa silelim dostum resim koy

gotcha78

New member
Ben bir sey goremedim. Trojan gordugunu iddia eden arkadas caps koysaydi daha iyi olurdu:) İki dosya var klasorde bmripper 1.27 ve digeride Fulyapl.exe uygulama dosyasi. Acaba arkadas exe oldugundan suphelenip yuklemedi :)

gotcha78

New member
Konuyu acan Radar arkadasimin vermis oldugu program ile ilgili bir kac sorum olcak. Vermis oldugu Fulayp.exe dosyasini inceledimde kanaatimce supheli bir kac nokta gozume carpti;

* Oncelikle dosyayi "Kaspersky Anti-Virus Pro 5.0.527" ile tarattirdim dosya temiz.

** Program Delphi and CBuilder ile hazirlanmis. (yine bu forumda vermis oldugu antilere yakalanmayan keylogger de ayni programla hazirlanmisti.)

** Fulyapl.exe dosyasini metin editoru olan "Winhex" ile actigimda [email protected] ve [email protected] mail adresine rastladim ve ayrica gmail'e mail gonderen smtp server protolu de var dosya icersinde. Umarim ben yaniliyorumdur. Radar arkdasimdan sdc aciklama istiyorum. suclama yapmiyorum dikk.cekerim. sdc bu konulara aciklik getirmesini istiyorum. Eminim mantikli bir aciklamasi vardir. Dosyayi su anda 223 kisi indirmis.

Ekran goruntusu (secreen host) bir bakin bakalim benim gordugumu gorebilecekmisiniz..

ULTRa_ABuZiTTiN

New member
Radar ben arkadaş gibi dikkatli incelemedimde,senide suçlamadım zaten sadece fulyapl exe nin simgesi basit hack için oluşturulan server dosyalarıyla aynı.Bende kurmadan sorayım dedim yükleyen varmı diye,yanlış anlaşılmasın.

Hell

Başarıda bir sanattır.
madem bişi var kapandı.. : )

RuTH

Altın Üye
Abi konuyu kapatın bu işte bir iş varrrr:eek:ut:

gotcha78

New member
xRadaR' Alıntı:
Linki Zaten Sildim Bu Linkden Zarar Gören Birisi Varmi?_
Bir aciklama bekliyoruz senden. su ana kdr bir aciklama yapmis degilsin. Sildim demekle olmuyor. Neden ve nicin sildin. dosyayi nerden aldin v.s. kucuk bir aciklama pls. Kimse zarar goremez cunku antilere yakalanmayan bir server var kardesim. olayi carpitma. sdc mantikli bir aciklama yap

Hell

Başarıda bir sanattır.
ben bunu daha önce kapadığımı sanıyordum ama :eek:

madem link artık yok : )

Locked.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML