Yeni konu Borsa

kreal

New member
Borsa hakkında yorumların ve görüşlerin yazılabileceği bir topic siteyi zenginleştirir diye düşünüyorum..

:sigara:

firatoz

New member
güzel olabilr aslında ama bu konu hakkında yeterli bilgisi olan insanlar lazım
bence onlarda forum a pek takılmazlar
biz yine yatırım sitelerinden dewam edelim

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
daa öncede 3 defa açıldı ama hiç biri sonuca ulaşmdı

e 3 kere açıldıysa demekki rağbet var ben pek uğraşmıorum ama bu kadar rağbet olduğuna göre +1 vermek lazım

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
acılsa bile yeterli bilgileri olanların o bolumu ziyeret edeceklerini sanıyorum

Blacksymbian

New member
ne 3 kere açılması ya :S
açılırsa iyi olur hatta güsel isimlerde çıkabilir sonuçta burası bir forum

AdmiX

New member
oldu MetaStock ve Elliot wave felan ile hisse seneti alım satımlarını inceliyelim güzel olur bak ;)

0ğuzhan

New member
açılırsa ii olur :=) yani bi paylaşım bölümü daha açılır .. sonucta ulasmk istediğimizin en sonuna ulasmalıyız.

perteklim

New member
arkadaşlar .... yaklaşı 10 yıldır borsanın içindeyim..... pek kazanamasakta kendimizce geliştirdiğimiz bazı teknikler oldu tabii.... böyle bir bölümün açılması olumlu olur.... hatta iddia etmemekle beraber adult bölümü kadar hit alır diyebilirim...

KaranLık

"KaranLık"
perteklim' Alıntı:
arkadaşlar .... yaklaşı 10 yıldır borsanın içindeyim..... pek kazanamasakta kendimizce geliştirdiğimiz bazı teknikler oldu tabii.... böyle bir bölümün açılması olumlu olur.... hatta iddia etmemekle beraber adult bölümü kadar hit alır diyebilirim...

adulta rakip tanımam abi değil borsa
merkez bankasını koysak
geçemeez adultu walla ha​

sato

New member
borsa ile ugrasan inlarIn foruma ayIracak zamanInIn oldugunu düsünmüyorum zaten bir sürü site var borsa ile ilgili.... bosa kalabalIk bence

HTML