Yeni forum :-)

by_x

New member
Merhaba arkadaşlar www.hackhell.com gerçekten çok güzel bir site. beğenerek takip ediyorum. ben de bir öğretmen olarak eğitim içerikli bir site kurmak istiyorum. www.hackhell.com a benzer bir site olacak :)
fakat içerik tamamen eğitim üzerine olsun diyoruz öğretmen arkadaşlar olarak eğitim dökümanları paylaşım sitesi.
biz bu sitede bazı okul programlarının crack yada seriallerini paylaşsak, ve v bullettin forum kursak (ücretsiz olandan) acaba herhangi bi şekilde yasal sorumluluğu olur mu?
ayrıca reklam gelirleriyle site host ücretini karşılayabilir miyiz.
bi de fazla bi para olursa bunu da okul bütçesine aktarmayı düşünüyoruz :)

bide sitenin ismi ne olabilir ? Fikir verebilir misiniz...

stunner_17

New member
EĞİtİm İÇerİklİ Olcak Eywallah Ama EĞer Bİ Okula Yapacaksan Bu Sİteyİ Reklam Alman Yanlis Olur Hem Crack Ve Serİal Paylasimi Legal Dİİl

zoece

New member
Önce NE yapmaya çalstgna karar ver bence hem okul'dan egitim'den yani bir birey yetistiren kurumdan bahsediyorsun; birde illegallikten... Sonra adını düşünürüüz...

RooTWarioR

New member
msnye ekledim seni bende vbulletin kurucam free hosta bi sorun olmaz ama lisanssız sitelerin kapanma tehlikesi oluyor su an kuruyorum sanada yardımcı olurum..

desingby

New member
hocam amaç karın doyurmaksa pirzolada karın doyurur simitte amacınız forum kurmaksa neden illegal bişey yapasınızki smf var babalar gibi çalışır yok kuramam derseniz siz bana msn adresinizi yollayın ben size kurarum

cnbskn

New member
basit anlamda bir eğitim sitesi için vbulletin gereksiz ve yasal yükümlülükleri bakımından riskli kanımca.. phpBB gayet kullanışlı olabilir güvenlik olayını sıkı tutarsan.crack serial gibi warez içeriğe de "eğitim sitesi" adı altında hiç bulaşmanı tavsiye etmiyorum.

HTML