yeni bir başlangıç....

pointır

New member
Sevgili kardeşlerim buraya girerken ilk gün bana burayı kimse tavsiye etmedi internette sıradan bir forum gibi üyelik aldım hatta pek önemsemediğim için kafadan bir isim attım soner33 dedim öylede bilindim bu kısa sürede ancak bu forum bende bir bağımlılık olmaya başladı. Burada olduğum sürece her saniyesinden keyf aldım bilgim varsa paylaştım ve bilgili arkadaşlardan faydalandım. Ancak bir konu gereğince fevkalede moralim bozuldu. Dün hackheli takip edenler bilir dünkü olaylarla en ufak bir alakam yoktur benimki tamamen başka bir konuydu ve bir yazı yazdım hakkı geçenlerin haklarını helal etmeleri için ayrılacağımı belirterek. Ancak Bir şeyi hesap edemedim Aile sıcaklığı gibi zor bulunan bu yerden ve kısa zaman içinde bir kardeş bir abi edasıyla beni kabul eden ve seven insanlardan ayrılmak zordu yapamadım
Gecenin geç saatlerine kadar bana katlanma zahmetinde bulunan ve kıymetli zamanlarını ayıran bazı kardeşlerime tüm Hackhell ailesi önünde değerli kardeşlerim Karizma_5, ispiyoncu, crazy, fatu,Haşavari,Meryem,(Mervem),lionking.ve By genco adını unuttuğum ilgi gösteren arkadaşlara huzurlarınızda tşk etmeyi bir borç biliyorum
Mvardar seni unutamam sen benim özkardeşimsin hakkını helal et seni ayrı üzdüm biliyorum
Ve tüm yeni gelen üyelere ve eskilere hackhellin kıymetini bilin diyorum
Dünkü konulardan dolayı bizi ışıklarından marum etmeyip ayrılmayan değerli mod arkadaşlarımıza da ayrıyeten tşk ediyorum

HACKHELL’in kıymetini bilin

bunu yeni bir başlangıç olarak gördüğüm için buraya açıyorum umarım ilgili mod arkadaş bana kızıp banlamaz :)

εگмεя

Fuzuli Üye
Hoşgeldin tekrar tekrar nediyelim..bidaha olmasın :p

DeRSaaDeT

Islambol
inan hiç bişeyden haberim yoq baba ama hoş geldin tekrardan sen hh nin kıymetli üyelerindensin ve bunu forumun tamamının zamnla göreceğine hiç şüphem yoq

RuTH

Altın Üye
Ne diyelim tekrar hoşgeldin dostum.:sigara:

MAJESTE

Kadim Dost
Aile arasında olur böle şeyler önemli olan anlamak anlaşmaktır hackhell bir bütün sende bu bütünün bir parçasısın sensiz olmaz tekrar hoşgeldin aramıza :D

terteren

Altın Üye
tekrar hoş geldin.........

CHI€F

Kalpsiz
soner33' Alıntı:
Mvardar seni unutamam sen benim özkardeşimsin hakkını helal et seni ayrı üzdüm biliyorum

Varsa Hakkım helal olsun sende helal et de gece yeterince üzdün ve bana kulak asmadın bilmiorum hala kızgınım,kızgınlığım geçermi geçmez mi ama yinede aramıza tekrardan hoş geldin !

erkenci

New member
herkesin zor anları oluyor önemli olan sanalda olsa paylaşabilecek arkadaşlarının olması... ne kadar güzel ki bak bir sürü arkadaşın var

everestmc

New member
lem neye kızdın gene gidecek kadar güncel de kim yazcek lem yorumları
lem açtığın konular daha hala devam ediyo lem gel şu konularına sahip çık alla
alla
la havle iyi hadi hoş geldin

codec

New member
tekrar hoş gelmısın

iSpiK

Kadim Dost
bı yere gitmedi o ;)

herkes haddini bilicek kim ne yazmıs nereye gitmiş diikkat edicek.. bi yere kadar taviz war ...

fatu

Banned
Böyle canı gönülden yazılmış yazıları gördükçe hep gözlerim doluyor..!

Hoşgeldin demicem çünkü ben seni fark ettiğimde sen zaten burdaydın ve gayet hoştun..!

Burda..! Bu ailede yani HackHell'de bazen birini sevmek için çok bişi paylaşmış olmak gerekmiyor..! Bazen tek bir mesaj, bazen edilmiş tek bir teşekkür (başkasının mesajına olsa bile) o kişiye karşı sempati duymasını sağlıyor, sevmesini sağlıyor..! Sen zannetmeki seni seven sadece bu kadar..! Kim bilir senin gidiyorum dediğini görmeyen ne kadar insan vardır daha seni seven ama senin haberin yok..!

Burası öyle garip bi yer işte..! Belkide çekiciliği, alışkanlığı da bu yüzdendir..! Bu sıcaklıktır..!

Hep beraber güzel vakit geçirmeye devam etmek dileği ile..! :goz:

HTML