yeni bir bölüm açılma talebi hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sherlock_holmes

New member
Öncelikle hepinize iyi forumlar.Siteye üye olduğum günen beri tiryakisi oldum.gerçekten çok güzel bende yeteri kaldığı sürece reklamını elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum.Ancak ben bugüne kadar sitede dolaşmama rağmen bir eksiklik gördüm.Nereeyse her kondan bir bölüm var,ancak "DİN" hakkında bir bölümümüz yok.İşte ben bugün bu konu hakkında öneride bulunacağım.Öncelikle şunu belirtmeliyim,diğer sitelerde din adı altında bölümler ilgi görüyor.Bize neden ilgi görmesin?? Ve eğer böyle bir bölüm açılırsa bende mod aayıyım.Bunu ills mod olim diye yapmıyorum sadece böyle bir bölümün gerekli olduğunu düşünüyorum.böyle bir bölüm açılırsa buraya dini hikayeler,Peygamber efendimizin hayatı mucizeleri,islamın diğer dinlerle olan iişkileri,yüce kitabımız kur'an'ın bilimle olan iişkisi gelecekle ve geçmişle olan ilişkisi ve daha sayamayacağım bir çok konunun paylaşımı yapılır.Günümüzde bir çok insan daha kitabının ne olduğunu peygamberinin kim olduğunu bilmiyor.bURada sadece islam değil diğer dinleride inceleriz.Ben buraya mod olma isteğim zamanında diğer sitelerde güzel paylaşımlarımın olması ve dinler hakkında bilgim olması .yazımı okuduğunuz için teşşekür edip yorumlarınızı bekliyorum...

[KooZ]

New member
GüZel bi Fikir diğer forumlarda gözüme çarpıyo bölelikle dini bilgiler verilir eminim bu forumda nice dark_blade ler vardır:D
onlarada bi nebze olsun imana getirelim:)

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
din ile ilgili konular her telden başlıgı altında verılıyor zaten.ama bu hassas bır konu oldugu için
ayrı bır bolumde verılmesı bence uygun değil.bu şekılde kalması daha güzel.

pasaklı

New member
J@CK@L' Alıntı:
din ile ilgili konular her telden başlıgı altında verılıyor zaten.ama bu hassas bır konu oldugu için
ayrı bır bolumde verılmesı bence uygun değil.bu şekılde kalması daha güzel.
hertelden bolumune veriliyo ama orda konulara bakan bile yok..kaynayip gidiyo konular orda...
butun hersey ayri ayri bence din bolumu de ayri olmali...

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
P@S@KLI_KIZ' Alıntı:
hertelden bolumune veriliyo ama orda konulara bakan bile yok..kaynayip gidiyo konular orda...
pasaklı ben fikrimi soyledım:eek:.ayrıca bakmak ısteyen ve ilgilenenler oldukdan sonra neden kaynasın gitsin anlamıyorum.

pasaklı

New member
J@CK@L' Alıntı:
pasaklı ben fikrimi soyledım:eek:.ayrıca bakmak ısteyen ve ilgilenenler oldukdan sonra neden kaynasın gitsin anlamıyorum.
tamam bende fikrimi soyledim kahkaha bolumunde hersey ayri ayri video, resimler vs.adult tada aynen hepsi ayri ayri
bence din bolumu de ayri olmali

[KooZ]

New member
P@S@KLI_KIZ' Alıntı:

Din bölümü öle her teldene gelmez çapılırız
+1 pasaklı:)

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
kooz buyucu 2. mesajını sıl istersen ilk mesajına +2 yaz:eek:

[KooZ]

New member
yaa bu firefox yüzünden 1 kere tıklıyom 2 kere gönderiyo kusura bakma jackal

Uzunefe

Altın Üye
işte keşke olsa da ben devralırdım :) ama çoh hassas konu . o yüzden herkesin bildiği kendine diyorum

sherlock_holmes

New member
pasaklı kız teşekkür ederim her telden bölümüne bir sürü konu geliyor orda kaynayıp gidiyorlar...

Hell

Başarıda bir sanattır.
bence her telden yeterli ama istek olursa neden olmasınki :eek:

DureX

New member
BenCede aCılmaLı.zaten medya v.b unsurlar bızı dınımızden uzaklastırmaya calısıo...
Ayrı bolum acılırsa Daha cok ınsanları bılgılendırırz gıbı gelıo bana

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
Forum Kuralları

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=7005

madde 7:

Siyasal ve dini konuların konuşulmasına Hackhell yönetimi sıcak bakmamaktadır. Bu tür konular, çok ciddi fikir çatışmalarına tatsızlıklara açık konular oldukları için üyeler arasında büyük gerginlikler oluşturmaktadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML