Yeni Baslayanlar Icin TORRENT...!

djaker

New member
birşey sormak istiyorum. bazen anlık olarak torrent programını kapatıp açmak gerekiyor bunu yaptıgımda ise bir daha programı actıgımda torrent belli bir süre hata mesajı veriyor. bunu engellemenin yolu varmı???

bariso06

New member
Bilgi için Teşekkürler kardeşim. Ayrıca benimde arkadaşlara bi tavsiyem olacak.
Ben saydığın torrent programlarını kullandım. Ancak en iyi verimi, Bitlord programından aldım. Herkese Saygılar

ilker_1907

New member
ben yeni basladım bu torrent olayına henüz hic bişeyi tam olarak indirmis degilim ama sevdim...yakında iner herhalde bişey...sadece bi kac sey sorucam yardımcı olursanız sevinirim ..
bende uTorrent programı kurulu ...simdi verdiginiz internet siteleriyle bu programların bi baglantısı varmı yani uTorrent icin ayrı bi sitemi var ...yada ben bu programdan istedigim bişeyi nasıl en hızlı sekilde indiririm bi modem ayarı falan gerekiomu...bi yardımcı olsanız cok makbule gecer..

LoTaR

New member
birşey sormak istiyorum. bazen anlık olarak torrent programını kapatıp açmak gerekiyor bunu yaptıgımda ise bir daha programı actıgımda torrent belli bir süre hata mesajı veriyor. bunu engellemenin yolu varmı???
O Sorunu Aşmanın Bir Yolu Yok...İndirdiğin Torrenti Birdaha Tanıt Devam Eder..

ben yeni basladım bu torrent olayına henüz hic bişeyi tam olarak indirmis degilim ama sevdim...yakında iner herhalde bişey...sadece bi kac sey sorucam yardımcı olursanız sevinirim ..
bende uTorrent programı kurulu ...simdi verdiginiz internet siteleriyle bu programların bi baglantısı varmı yani uTorrent icin ayrı bi sitemi var ...yada ben bu programdan istedigim bişeyi nasıl en hızlı sekilde indiririm bi modem ayarı falan gerekiomu...bi yardımcı olsanız cok makbule gecer..
Utorrent Torrentleri İndirmen İçin Aracı Bir Download Programıdır..Verilen Sitelerin Utorrentle Bağlantısı Şu Şekildedir Sitelerdeki Torrentleri Utorrent Programına Atarsan Download Yaparsın..

Torrent Programlarının Verimli Çalışabilmesi İçin Eğer Modemin Ethernet Girişliyse Port Açman Lazım..USB Modem Kullanıyorsan Gerek Yok..Aksi Halde Port Açmadan Download Yapmaya Kalkarsan Çok Düşük Hızlarda İndirme İşlemini Gerçekleştirirsin..

Port Açma Hakkında Yardım İstersen Buraya Mesaj Atman Yeterli..
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=447223

pazarbey

New member
µTorrent diye bir program kurdu gecen bir arkadaş sizin bahsettiğiniz programlarla aynı statü değilmi yani anladığım kadarıyla sadece isimleri faklı (Genel olarak tabiiki)
bide bu upload dı nasıl yapıcaz pek anlamadım

teşekkür herkese

poirnarler

New member
bu konulardan pek haberdar değilim ama yazdığınız gibi bittorent indirip yükledim
şimdi napmam lazım, programı bi siteye mi yönlendirmeliyim, torrent adresi vs nerden bulabilirim nasıl yapılır hiç bilmiyorum
programı yükledim öylece duruyor
davetiye falan mı bulmalıyım, nasıl olacak? yardımcı olursanız sevinirim

musssa

New member
bende azureus tavsiye ederim. router açmadan 80-90 kb/s ile indirebiliyorum. sorun çıkarmıyor ve kullanımı oldukça kolay.

baask

New member
ben de vuze kullanıyorum arkadaşlar. indirme hızınız neyse (elbette seeder'larla bağlantılı olarak) o kadar hızda indirebiliyorsunuz. ben 1 mbs kullanıyorum ve 120-100 kb'sn'de indirebiliyorum. hiçbir şey ayarlamam da gerekmedi. 5 gb'lık dosyayı gece yatarken indirmeye başlıyorum ve uyandığımda ya bitmiş oluyor ya da %5-10 kalmış oluyor. size tavsiyem vuze kullanın.

sword-02

New member
arkadaşlar ratio ne işe yarıyo ve ratio neden 0 oluyo bide ben torrenturkey deydimde üyeliğim gitti bunun için davetiye atabilecek var mı ???

stentor

New member
Torrent ten port açmadan dosya indiriyordum. Bittorrent kurulu idi. Sonra bilgisayar web sayfalarını açmamaya başladı. fakat torrentten 300-500 kb/s ile indirmeye devam ediyordum. en sonunda programı kaldırdım ve sorun bitti. heralde port açmak kullanım açısından daha iyi.

HardRhymeR

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Torrent kullanımının yasallığı hakkında bilgi verebilir misiniz arkadaşlar? Yani evde kullandığımız takdirde büyük ihtimalle bi sorun olmaz herhalde ama, sabit İp'si olan bir mekanda kullanırsak ne gibi sıkıntılar doğabilir?
Ayrıca Flashget'inde torrent desteği olduğu söyleniyor. Flashgeti önerir misiniz?

EDIT: Yok mu yardımcı olacak biri ?