Yeni ADSL Tarifelerine Geçenler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nuqe

New member
Merhaba arkadaşlar. Yeni ADSL tarifeleri bugünden itibaren geçerli olmuş.
Şuan Türkiye'de 4096 ADSL internet hızını ilk kullanan son kullanıcılardan biri olarak gerçekten çok güzel diyebilirim. Download denemelerim 420 kB/s gösteriyor:) Hadi hayırlısı. Darısı hepinizin başına :)

nuqe

New member
Evet gerçekten. Benim iş yerindeki internetim 4096. evde 1024 6GB limitli kullanıyodum şimdi 10 lira farkla limitsiz aldim:) Buna en çok sevinen 256 limitsiz kullananlardır heralde:) Download patlamasi yaşanır heralde:) Bi bakmışız Türk Telekom indirimi geri almiş pişman olmuş:)

malachi

New member
çok güzel oldu bu olay. 512kb limitsizken 10ytl aşağısına 2048kb bağlanıyorum, büyük mutluluk. ama bir sorun var; bukadar downloaddı ne yapacağız. kendimi düşünüyorumda ayda 120gb indirirken artık 500gb indirmeye başlıcam:) rapidshare aboneliğim bile yetmiyor buna, 5gün için 25gb kotası var. onu geçtim artık 1-2TB lık hdd kutularından boy boy gerekecek galiba:) herkese hayırlı olsun. sonunda telekom hayırlı bir işe imza attı...

nuqe

New member
Evet o konuda bende çok düşünüyorum. Artik download edecek bişey kalmadı gibi geliyor bana:)

e.n.3.s

New member
ya benim 9 gb limitli tarifeydi.bugunden itibaren kotasız olması lazım.1 bu ayın başından beri yaprığım downloadlar silinmiş mi olcak.yani telekom para istemesin bunun için.2 kotasız tarifeye geçtiğimi nasıl öğrenebilirim?

free!

artık yok...
çalışma var adi herifler yüzünden ogame deki filoyu vurdurduk,
4096 olcakmis, tukureyim oyle 4096 ya!!!
www.kafamgirsin.net

muratbjk

New member
e.n.3.s' Alıntı:
ya benim 9 gb limitli tarifeydi.bugunden itibaren kotasız olması lazım.1 bu ayın başından beri yaprığım downloadlar silinmiş mi olcak.yani telekom para istemesin bunun için.2 kotasız tarifeye geçtiğimi nasıl öğrenebilirim?
ayın 1. itibaren yeni tarifeler geçerli oldu 1. den sonra yaptığın dowlandların limitsizde olması lazım ama bu ttnet bunların sağı solu belli olmaz, müşteri hizmetlerini bi ara belki tam cevabı alırsın

http://www.ttnet.net.tr/yeni.htm
TTNet müşterilerinin indirimli ücretleri 1 Ağustos 2007 tarihinden itibaren geçerli olacak. Yeni tarifeler ile paketler arası geçişler ise 6 Ağustos 2007 tarihinde otomatik olarak gerçekleştirilecek.

wookie

New member
ben Eskişehir'deyim ve hala hızlanamadık. telekom un işi de böyle olur. taksit taksit hızlandırcak galiba. memleketin sahibi yok:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML